Znáte hrdinku kresleného seriálu Pucca?

Pucca se jmenuje hlavní hrdinka stejnojmenného kresleného seriálu, který vznikl v Jižní Korey. Odtud se jeho popularita rychlostí blesku rozšířila do spousty dalších zemí na celém světě. V dnešní době poté za může za slávu malé Puccy zejména americká The Walt Disney Company, která se jí srdečně ujala. S příběhy Puccy se tak velká část jejích fanoušků a fanynek v pravidelném vysílání potkává zrovna na Disney Channelu. Tuto celosvětovou vysílací stanici, která se zabývá pořady pro ty nejmenší, u nás donedávna známe pod jménem  Jetix. 

Sama Pucca má 10 let, je neteří tří majitelů významné firmy, která vyrábí tradiční čínské nudle, a zároveň dcerou vlastníka restaurace, jež má název Guh-Ryong..To se pochopitelně muselo odrazit i na formách jejích chutí. Z toho důvodu představuje podstatnou součást    mnoha dílů Puccy také zazangmyun. Jedná se o korejské nudle s charakteristickou černou omáčkou. Drobounká Pucca je miluje snad ze všeho nejvíce. Na slavný Dům nudlí přitom návštěvník narazí v malé vesničce Sooga, jež se nachází vysoko v horách

Produkce, prodej a konzumace nudlových variací ovšem přirozeně ani v tom nejmenším nezahrnuje hlavní směr příběhu. Příhody Puccy se točí spíše okolo faktu, že se úplnou náhodou na první pohled  zamilovala do dvanáctiletého ninjy jménem Garu.

Aby se Pucca dostala ke své lásce Garuovi, se kterým se setkala v momentu, kdy naplno tréninov bojová umění, na dosah, přesvědčuje svého otce, aby pobočku rodinné čínské restaurace Guh-Ryong otevřel i v hochově rodné vesničce. Mimo to se Garua pořád snaží přeprat i ve stálých soubojích. Jeho jasnou fyzickou převahu překonává hlavně díky tomu, že je velice vtipná.

Samotný seriál se nyní největší oblibě těší zejména v  Evropě a Asii, početné skupiny jeho fanoušků objevíte také v Severní, Střední, i Latinské Americe. Nesporně výbornou informací je přitom také skutečnost, že se s Puccou v současnosti nemusíte setkávat pouze na kanále Disney Channelu. Spousta dílů tohoto oblíbeného seriálu se dá také získat na kompilačním DVD. Kromě toho se v uplynulých letech vydalo rovněž několik výpravných knížek s krásnými obrázky.

Chcete se pobavit u online her? Vyzkoušejte kolekci online her s Puccou, jsou zadarmo.

Vyjma nich je dnes k dostání samozřejmě i celá řada různých předmětů, které se s  Puccou pojí, jde třeba o školní pouzdra, různé diáře a další věci. V Izraeli a Brazílii poté dokonce můžete okusit sladkosti, které vypadají jako malá Pucca.

V kategorii: Hry, Zajímavosti Tags: , ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.