Teambuilding v Action Parku Praha

Hledáte perfektní místo pro uspořádání nezapomenutelného teambuildingu nebo firemní akce v Praze?

Action Park je skvělým místem pro organizování firemních událostí, poskytuje širokou škálu aktivit a služeb, které udělají z každé akce jedinečný zážitek pro všechny účastníky. Nabízí speciální programy přizpůsobené potřebám a přáním klienta. Ať už plánujete firemní večírek, rodinný den nebo oslavu výročí založení firmy, zde najdete vše potřebné pro jeho úspěšnou realizaci.

Úspěšný teambuilding je založen na posílení týmového ducha, spolupráce a hlavně zábavy. V Action Parku proto připravujeme programy zaměřené na spolupráci, komunikaci a budování vztahů mezi kolegy. Jedinečné aktivity a hry, které jsou součástí těchto programů, mají dlouhodobě pozitivní dopad na pracovní prostředí a atmosféru ve firmě.

Flexibilita je klíčovým prvkem, který tento areál vystihuje a odlišuje jej od ostatních. Programy teambuildingu jsou navrženy tak, aby co nejlépe odpovídaly potřebám a charakteru vaší skupiny. Samozřejmě rádi zohledníme vaše případné specifické požadavky. Jsme schopni připravit nabídku na míru, zahrnující širokou škálu sportovních i relaxačních aktivit a raut.

Sportovních aktivit je v Action Parku nepřeberné množství, nabízejí adrenalinové hry jako paintball a bodyzorbing, ale i zábavné relaxační hry jako Lidský stolní fotbal nebo Gigantický beer pong. Tyto aktivity nejenže zaručují zábavu, ale také podporují týmového ducha a zlepšují vztahy mezi kolegy. Vše lze uspořádat i formou turnaje, což zaručí maximální soutěživost a zábavu.

Nabízíme také možnost zajištění dopravy tam i zpět. Ať už preferujete stylový příjezd lodí přímo do parku nebo večerní shuttle bus pro plynulý návrat hostů po akci, Action Park má vše potřebné pro perfektní zajištění vaší události.

Během dne se můžete zapojit do adrenalinových výzev a týmových her a večer společně oslavit úspěchy s oblíbeným nápojem a hudbou od DJ nebo kapely. Všichni návštěvníci budou na tento den rádi vzpomínat.

Profesionální přístup a služby zajistí hladký průběh vaší akce bez jakýchkoliv komplikací. Zkušení organizátoři se postarají o to, aby se každý cítil bezpečně a užil si plánované aktivity na maximum. Díky skvělé dostupnosti a komplexním službám včetně cateringu, baru a zázemí s šatnami a sprchami, je Action Park ideální volbou pro jakoukoli firemní akci v Praze. Dopřejte svým zaměstnancům nezapomenutelné chvíle plné adrenalinu, zábavy a společných zážitků. Navštivte naše webové stránky a naplánujte zde svou budoucí firemní akci, na kterou vaše firma nezapomene.

V kategorii: Finance, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí
Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu
Vyznáte se v kávě? Vyznáte se v kávě?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.