Americká hypotéka bez registru

Máte představu, že hypoteční úvěr je složitě dostupný produkt? Pokud ano, pak nemusíte mít za každých okolností pravdu. Klasická hypotéka sice nemusí být až tak dobře dostupná, ale mnohem lépe se dá získat americká hypotéka. Pakliže potřebujete ještě dostupnější hypoteční úvěr, vyzkoušejte americkou hypotéku bez registru.

Obecně k americké hypotéce bez registru

Klasická hypotéka ani americká hypotéka se od sebe neodlišují nutností zajištění nemovitostí. Rozdíl spočívá v tom, že v případě americké hypotéky si můžete zapůjčit menší procento odhadní ceny nemovitosti. Většinou se jedná o částku kolem sedmdesáti procent u americké hypotéky. V případě, že jde o produkt bez registru, bývá částka o něco nižší. Americká hypotéka bez registru se dá získat jenom u nebankovních společností, což je celkem logické. Specifické podmínky jednotlivých poskytovatelů se od sebe mohou různit, avšak všeobecně se dá konstatovat, že se jedná o způsob, jakým si zapůjčit větší obnos i v případě, že jste dříve měli potíže se splácením půjček, kvůli čemuž není složité se ocitnout v registru dlužníků. Záznam v registru dlužníků totiž bývá velice častým důvodem pro odmítnutí zapůjčení peněz.

Vzhledem k jednoduché dostupnosti americké hypotéky bez registru se peníze dají využívat i na akutní nepříjemné finanční situace – třeba odvrácení exekuce, dražby apod. Peníze z tohoto druhu půjčky se jednoduše dají využít na cokoliv. Pokud vás zaujal název americká hypotéka a přemýšlíte, proč se jí tak vlastně říká, pak řešení je nasnadě. Název si hypotéka nese podle místa původu. Jedná se o neúčelovou hypotéku, jež prožívá velký boom a těší se značné oblibě u klientů. V úplně nejzákladnější podobě jí nabízejí bankovní instituce i nebankovní společnosti. Americká hypotéka se dá označit za hybrid mezi hypotékou a běžným úvěrem. A jako správný hybrid v sobě snoubí výhody obou předchozích produktů.

Klady americké hypotéky bez registru

Mezi světlé stránky americké hypotéky bez registru se řadí:

jednoduchá dostupnost: Získat hypoteční úvěr lze přesto, že se nacházíte v registru dlužníků, což se ve většině případů jinde nedá. Namísto zdlouhavého vyhledávání možností na trhu se můžete klidně rovnou obrátit na americkou hypotéku bez registru dlužníků.

svižné vyřízení: Klasickou hypotéku můžete získávat relativně dlouhou dobu, zatímco americkou hypotéku bez registru lze obdržet bez jakýchkoliv zbytečných průtahů. To se hodí zvláště ve chvíli, kdy na peníze z hypotéky pospícháte.

málo administrativy: Každý, kdo již někdy zařizoval běžnou hypoték, jistě ví, kolik papírování se kolem toho točí. Naopak americká hypotéka bez registru dokáže mile překvapit menší nutností administrativní agendy.

žádost přes internet: Se žádostí o hypotéku většinou musíte dojít na pobočku banky, ale v případě americké hypotéky bez registru to neplatí. Stačí jednoduše vyplnit několik potřebných údajů do elektronické žádosti, odeslat a na základě těchto podkladů vás brzy kontaktuje pověřená osoba.

peníze na jakékoliv účely: Mezi nejzásadnější klad americké hypotéky bez registru se dá zařadit neúčelovost. Jednoduše si vypůjčíte peníze a nemusíte dokazovat, na jaké účely jste je použili.

Zápory americké hypotéky bez registru

Americké hypotéky bez registru nejsou vůbec složitě dostupné, což se řadí k výhodám, ale zároveň to klade velké nároky na žadatele o půjčku. Ten musí být schopný dostatečně posoudit vlastní finanční situaci, aby věděl, že bude schopen splácet půjčku a nedostal se do závažných potíží. Pokud by si totiž žadatel vzal půjčku bez rozmyslu, poskytovatel ji s nejvyšší pravděpodobností udělí, ale to může žadatele dostat do svízelné situace. Ne sice ze začátku, ale v konečném důsledku ano. Další nevýhodou americké hypotéky bez registru je vyšší úrok a poskytovatel hypotéky půjčuje menší podíl z odhadu nemovitosti, čímž se brání proti většímu riziku nemožnosti splácet ze strany žadatele.

Společnosti poskytující americkou hypotéku bez registru

Na českém finančním trhu se nachází řada nebankovních společností, které klientům nabízí americkou hypotéku bez registru. Na tomto místě si uvedeme ty nejzákladnější:

ACEMA Credit Czech

ACEMA Credit Czech se řadí k nebankovním společnostem nabízejícím zajištěné úvěry. Na našem trhu existuje již dvanáct roků. Ve svých vizích má vypsanou orientaci na zákazníka, etiku, důvěru, otevřenost, empatii, týmovou kooperaci, výkonnost, iniciativu a také spokojenost ze strany klientů. Americkou hypotéku od společnosti ACEMA Credit Czech si lze vzít skutečně na cokoliv. V nabídce najdete půjčky od 100 000 Kč do 5 milionů Kč na dobu až dvaceti roků. Pro uzavření tohoto druhu hypotečního úvěru není nutné prokazovat výši příjmu. V případě americké hypotéky od této společnosti nenajdete žádné skryté poplatky ani placení předem. Předběžné schválení hypotečního úvěru navíc netrvá déle než několik minut, což je velmi dobré.

VitaCredit

Společnost VitaCredit se řadí k relativně známým poskytovatelům amerických hypoték bez registru. Svoje finanční produkty nabízí v nejnižší hodnotě padesáti tisíc korun až do výše sedmdesáti procent zastavované nemovitosti. Přesná cifra záleží vždy na více aspektech, ale i v tomto případě platí, že se jedná o jednoduše dostupný produkt. Díky němu se dá vyřešit například exekuce či zástava. Hypoteční úvěr můžete splácet až po dobu deseti roků. Vyřízení americké hypotéky bez registru od společnosti VitaCredit rozhodně nezabere dlouhou dobu a pro zdárné vyřízení stačí potvrzení příjmu za posledního čtvrt roku, občanský průkaz a nemovitost, s níž lze ručit.

WPB Capital

Třetí významnou společností je WPB Capital. Ta představuje spořitelní družstvo založené již v roce 1999, kdy bylo založeno pod jiným názvem. I tato společnost zapůjčuje klientům bez registru. Zapůjčit si můžete od dvou do sta milionů korun. Opět zde platí pravidlo, že si zapůjčit můžete pouze maximálně sedmdesát procent hodnoty zastavené nemovitosti. Doba splatnosti se u společnosti WPB Capital pohybuje od tří do dvaceti let.

V kategorii: Finance Tags: , ,

Mohlo by Vás zajímat:

Jakými fintami a triky neférových půjček se můžete setkat? Jakými fintami a triky neférových půjček se můžete setkat?
Hledáte rychlou půjčku do 40 000 Kč? Hledáte rychlou půjčku do 40 000 Kč?
Půjčka bez nahlížení do registru Půjčka bez nahlížení do registru
Registr dlužníků SOLUS Registr dlužníků SOLUS

Komentáře k článku "Americká hypotéka bez registru"

  1. Irena napsal:

    Myslím, že by tyto produkty neměli být lehce dosažitelné. Bohužel se pak lidé dostávají snadno do exekuce……

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.