Jakými fintami a triky neférových půjček se můžete setkat?

Když si člověk potřebuje půjčit, obvykle má pořádně na spěch. Jenže právě pospíchání se nemusí člověku vyplatit. Při pospíchání totiž často lidé podepisují i to, co by podepsat rozhodně neměli. Mohou se tak díky svému spěchu a nepozornosti dostat do prekérní situace, v níž je můžou neféroví poskytovatelé obrat o poslední jejich úspory. Pokud patříte k lidem, kteří si chtějí zažádat o půjčku, doporučujeme vám hlavně to, ať nepospícháte. Buďte ostražití a odhalte triky a finty neférových půjček, které na nejednoho člověka byly zkoušeny.

Příliš velké poplatky předem

Hlavním alarmujícím signálem toho, že se dostáváte do potyčky s neférovými poskytovateli nabízejícími neférové půjčky, jsou zejména vysoké poplatky předem. Tímto způsobem podvodníci velice často okrádají klienty před uzavřením smlouvy. Většinou to funguje tak, že vám poskytovatel půjčky na rovinu řekne, že je půjčka možná, ale ještě před uzavřením musíte uhradit všechny poplatky související s administrací, které se však standardně platí až po vyřízení všeho podstatného. Klienti tak zaplatí požadované poplatky a najednou je pryč jak poskytovatel půjčky, tak vaše zaplacené peníze a i půjčka, o kterou jste měli zájem.

Příliš vysoké poplatky za pozdní splátky

Jistým trikem neférových poskytovatelů půjček, díky kterému vymámí z důvěřivých klientů hodně peněz, jsou příliš vysoké poplatky za pozdní splátky, které obvykle bývají sankciovány maximálně pár desítkami korun. Pokud za pozdní splátky musíte uhradit pokutu ve výši i několika desítek tisíc korun, pak dejte raději od dané půjčky ruce pryč.

Pokud vám máme doporučit půjčku, která je férová a která na své klienty nepoužívá žádné triky ani finty, doporučujeme rychlou půjčku online zvanou Razdva půjčka, v rámci které si můžete peníze půjčit rychle, snadno a z pohodlí domova.

V kategorii: Finance Tags: 

Mohlo by Vás zajímat:

Hledáte rychlou půjčku do 40 000 Kč? Hledáte rychlou půjčku do 40 000 Kč?
Půjčka bez nahlížení do registru Půjčka bez nahlížení do registru
Americká hypotéka bez registru Americká hypotéka bez registru
Registr dlužníků SOLUS Registr dlužníků SOLUS

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.