Buďte při sjednávání půjčky online opatrní. Víme, na co si dát pozor

Chodit do banky pro bankovní půjčku je už dnes pasé. V současné době se už nemusí chodit do bank, kde se musí trávit hodiny stáním ve frontě. Dnes se může o půjčku požádat z pohodlí domova. Nemusíte vytáhnout ani paty z postele, stačí si podat notebook a vyplnit žádost, kterou pár kliknutím odešlete. Tak prosté a jednoduché to je, nemusíte nikam chodit, nikam volat, ani nikam nic posílat poštou, jež nebývá zrovna spolehlivá.

Nebankovní půjčky, konkrétně rychlé půjčky online, o které je možné požádat online, však s sebou nesou řadu úskalí. Stejně jako jsme ostražití při sjednávání klasické bankovní půjčky, měli bychom být ostražití i při sjednávání půjčky nebankovní. Přinášíme vám proto několik tipů a rad, které se pojí se sjednáváním půjčky online, i když u půjčky Rerum je nebudete potřebovat.

Porovnávejte

Abyste nenaletěli neférovým poskytovatelům půjček nebo abyste nepožádali o půjčku, která bude nevýhodná, doporučujeme neustále porovnávat, porovnávat, porovnávat. Jen tak předejdete tomu, že budete okamžiku, kdy jste požádali o půjčku, litovat.

Poskytovatele si prověřujte

Kromě porovnávání je velice důležité, abyste si také poskytovatele prověřovali. Zejména se zaměřte na prověření licence, která je udělena dle nového zákona a díky které mohou společnosti zprostředkovávat půjčku. Na internetu dnes a denně narazíte na firmy, které ještě nežádaly o licenci a mají podvodné úmysly, díky prověřování licence se takovým jedincům zkrátka vyhnete.

Pozor na poskytovatele půjček, kteří neprověřují registry

Existují sice takzvané půjčky bez registru, ale na jejich poskytovatele si dávejte pozor. Samozřejmě existují půjčky bez registru férové, ale je jich jen hrstka v celém finančním světě. S půjčkami bez registru se pojí také vyšší úroky, ovšem ani ty nejsou vysoké až do nebes.

V kategorii: Finance

Mohlo by Vás zajímat:

Dovolená s dětmi v Resortu Uhorčík *** Dovolená s dětmi v Resortu Uhorčík ***
Krel Central – zelené řešení pro Vaše úspory Krel Central – zelené řešení pro Vaše úspory
Tři důvody, proč navštívit Beskydy Tři důvody, proč navštívit Beskydy
Pro klid duše si pojistěte svůj majetek! Pro klid duše si pojistěte svůj majetek!

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.