Půjčka bez nahlížení do registru

Nachází-li se vaše jméno v registru dlužníků, vaše šance na schválení půjčky se tím výrazně snižuje. Rozhodně to tak platí u bank. Stále je zde však produkt, který nese výstižný název: Půjčka bez nahlížení do registru. Je oblíbená právě pro svou širokou přístupnost téměř všem klientům.

O půjčce bez nahlížení do registru

Na poskytování půjček bez nahlížení do registru se na našem finančním trhu soustředí hned několik poskytovatelů, vždy se však jedná o nebankovní subjekty. Banky jsou při poskytování půjček náročnější a vždy si pečlivě hlídají bonitu klienta. V této oblasti se banky zaměřují hned na několik parametrů. A jedním z nich je i registr dlužníků. Pokud v něm žadatelovo jméno figuruje, je odmítnut – stejně, jako to nastane i u mnohých nebankovních poskytovatelů.

Odmítnutí se můžete vyhnout, požádáte-li přímo o půjčku bez nahlížení do registru. Tímto produktem možnosti k získání půjčky otevírají téměř každému.

Tento produkt může nabývat různých forem. Většinou se jedná o krátkodobou půjčku menšího finančního obnosu, kterou je možné použít na libovolné výdaje. Jak je v dnešní době dobrým zvykem, půjčka bez nahlížení do registru se uzavírá pomocí jednoduchého online formuláře.

Blíže o registrech dlužníků

Zajímáte-li se o půjčky bez nahlížení do registru, pravděpodobně tušíte, co spojení registr dlužníků znamená. Pro všechny případy se však o něm povíme více informací. Registr dlužníků není jen jeden, je jich více. Obecně se jedná o databázi, v které jsou uvedeny osoby a společnosti, které nejsou sto dodržet své finanční závazky. Pro poskytovatele půjček je tak registr dlužníků neocenitelnou pomůckou. Poskytovatelé si mohou o žadateli udělat přesnější obrázek a lépe odhadnout, zda mají před sebou spolehlivého klienta. Pokud v registru najdou jméno žadatele, půjčku mu odmítnou. Proto by to se měli všichni žadatelé o půjčku již uvedení v registrech pokusit hledat mezi poskytovateli, kteří do těchto registrů nenahlížejí.

Mezi nejznámější registry patří Centrální registr úvěrů, Bankovní registr klientských informací a dále Nebankovní registr klientských informací, Centrální registr dlužníků a také zájmové sdružení právnických osob Solus.

Výhody půjčky bez nahlížení do registru

Klienti na půjčkách bez nahlížení do registru oceňují hned několik výhod. Za prvé je to jejich dostupnost. Tento typ produktů je vhodný i pro ty, které by banky odmítly. Nastane-li u vás situace, kdy budete potřebovat půjčit, ale budete narážet na hradbu odmítání u bank, jistě vás tato výhoda potěší.

Při sjednávání půjčky nejsou potřeba žádné další doklady a kontrola bonity klienta. Výrazně se tím zmenšují nároky na celkovou administrativu. Důležitou vlastností je tak i rychlost sjednání. Peníze lze tak získat ve velmi krátkém časovém horizontu. To urychluje i podání celé žádosti skrze elektronický formulář. Stačí kliknout a žádost je podaná. Jste také neomezeni otvíracími hodinami. Půjčky bez nahlížení do registru jsou vám k dispozici dvacet čtyři hodin denně, sedm dní týdnu, po celý rok.

Nevýhody půjček bez nahlížení do registru

Výraznou nevýhodou tohoto typu produktů je vyšší úrok. Poskytovatelé totiž na sebe berou mnohem větší riziko, že klient nebude splácet, tím, že nekontrolují jejich bonitu. Úrok bude vždy větší než u klasických bankovních půjček či méně dostupných půjček nebankovních. Dostupné produkty na trhu se však liší případ od případu, při výběru proto srovnávejte jednotlivé nabídky podle různých parametrů, přičemž úroky jsou jen jeden z nich. Půjčky bez nahlížení do registru poskytuje řada nejrůznějších společností, roste tak riziko, že narazíte na neseriózního poskytovatele. Před uzavřením smlouvy si jej prověřte a smlouvu si skutečně důkladně pročtěte a prostuduje.

Poskytovatelé půjčky bez nahlížení do registru

Kde tedy hledat půjčky bez nahlížení do registru dlužníků? Rozhodně ne u bank – ty mají vždy poměrně přísné podmínky při výběru klientů a ověřují si, zda žadatel v registru dlužníků nefiguruje. Hledejte v nabídkách nebankovních společností. Může se stát, že ani nebankovní poskytovatelé vám nebudou chtít půjčit, najdou-li vás mezi dlužníky. Orientujete se proto přímo na produkty, které nesou vše říkající informaci, že nenahlížejí do registru dlužníků.

V kategorii: Finance Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Jakými fintami a triky neférových půjček se můžete setkat? Jakými fintami a triky neférových půjček se můžete setkat?
Hledáte rychlou půjčku do 40 000 Kč? Hledáte rychlou půjčku do 40 000 Kč?
Americká hypotéka bez registru Americká hypotéka bez registru
Registr dlužníků SOLUS Registr dlužníků SOLUS

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.