Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Kdo by neznal rodinu Simpsonových? Tato žlutá animovaná americká rodinka z pera Matta Groeninga si za více než dvacet let svého řádění na obrazovkách získala miliony příznivců po celém světě. Samozřejmě včetně České republiky. Za dlouhou dobu svého trvání neztratil seriál ani trochu ze svého půvabu a zachoval si svou svéráznou, pro některé dokonce pobuřující satiru, pro kterou ho fanoušci tolik milují.

Hlavou nejslavnější animované rodiny na světě je Homer Simpson. Je to obtloustlý, ne příliš inteligentní chlapík se slabostí pro dobré (a hlavně tučné) jídlo a pro pití (samozřejmě alkoholické), který svůj volný čas raději než s rodinou tráví v hospodě u Vočka. Pokud jste viděli alespoň jeden díl seriálu, nebo pokud jste dokonce fanoušky, jistě budete znát Homerova souseda Neda Flanderse. Ned je Homerovým přesným opakem. Vždy chodí pečlivě upravený, je na všechny kolem sebe slušný, možná až moc, a je zarputilý abstinent. A hlavně, on i jeho rodina patří do skupiny zvané „pánbíčkáři“. Flandersovi svojí vírou žijí a nedovedou si bez ní představit svět.

Homer Simpson doteď pouze nadával a stěžoval si. V nejlepším případě svého souseda ignoroval, v tom horším si u něj půjčoval hromady drahých věcí, které už nikdy nevrátil. Ale s tím je nadobro konec! Homer už to nemůže se svými nesnesitelně hodnými a mravně dokonalými sousedy vydržet a rozhodne se tedy pro radikální řešení. Všichni členové rodiny Flandersových musí být zlikidováni! Impulsivní Homer si okamžitě pořídí loveckou pušku, což, jak je známo, není v USA příliš složité a číhá za svým plotem, až se některý z nenáviděné rodinky objeví. Otec rodiny, pohodář Ned Flanders, se většinou pohybuje s lehkostí a nikam moc nespěchá. Nebude tedy velký problém ho dostat. Horší je to s manželkou Mod a syny Rodem a Todem. Hlavně kluci běhají občas závratnou rychlostí.

Nejvíc Homera naštve, když zjistí, že Flandersovi ne a ne odejít na pravdu boží. Neustále si vesele pobíhají a svým optimismem přivádějí svého vzteklého souseda k nepříčetnosti. Navíc se objevují dokonce v jeho milované hospodě nebo na jeho vlastní zahradě! Je to už opravdu k zešílení. Ale Homer se nevzdává a střílí a střílí. Jeho žena Marge ani děti Bart a Lisa naštěstí nejsou doma. Ale musí si pospíšit, než se vrátí! Navíc se mu neustále do cesty pletou oblíbený hospodský Vočko a věčně opilý kamarád Barney. A ty by Homer opravdu nerad poslal do věčných pivních lovišť.

I když se to zdálo neskutečné, nakonec se vysvětlí, proč dalo Homerovi tolik práce s nenáviděnou rodinou nadobro skoncovat. Držela nad nimi ochrannou ruku nadpřirozená síla. Pro ty, kteří neviděli ten správný díl žlutého seriálu, bude tato skutečnost šok, pro skalní fanoušky ani náhodou. Ačkoliv má hra Homer Flanders Killer poměrně krvavé téma, mohou si ho zahrát i ti, kterým krev a násilí nedělá dobře. Sice sem tam vystřelíte někomu oko nebo prostřelíte břicho, ale přeci jenom to není tak děsné, jako spousta jiných realistických her, které jsou dnes všude k dostání. Doporučujeme ji hlavně skalním fanouškům seriálu Simpsonovi, ale zahrát si ji samozřejmě mohou i naprostí Simpson-laici.

V kategorii: Hry, Online hry Tags: , ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Unity hra Haunted House Unity hra Haunted House

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.