Tip na hru – Obsluha v pekárně

Pekárny u nás mnoho let patří k opravdu oblíbeným obchodům, které navštěvujeme po celý den. Ráno si koupíme do školy nebo do práce čerstvě upečené a křupavé pečivo, odpoledne si sem zajdeme zase pro nějaký ten sladký koláček nebo zákusek k čaji, kávě, nebo třeba ke kakau. Mnoho pekáren má dokonce možnost posezení na místě. Stejně tak je na tom i pekárna, ve které v této hře pracujete. Na pečené dobroty a na výbornou kávu k vám chodí mladí i staří z celého města. Aby jich chodilo co nejvíce, budete si muset získat co nejlepší renomé.

Kouzlo vaší pekárny tkví hlavně v čerstvě pečených delikatesách. Popis přípravy jednotlivých dortíků, buchet a zákusků se nachází v knize receptů, kterou máte neustále k dispozici. Jako začátečník si troufnete pouze na jednoduché recepty, a to hlavně na jablečný koláč. Zákazníkům u vás moc zachutná, a proto se postupně začnete pouštět i do receptů těžších. Jednotlivé zákusky nejsou co do ingrediencí příliš náročné, je však nutné smíchat ty správné suroviny a až poté dát dílo péct do rozpálené trouby. Jinak vám vznikne nepěkný pekařský paskvil. Pekárna má jeden velice moderní prvek, a tím je pás, který dopravuje k zákazníkům jejich objednávky namísto lidské obsluhy. Na vás potom už je jenom uklidit nádobí a zbytky, které po zákaznících zbudou.

V pekárně prožijete mnoho dnů, než se dostanete až do zdárného konce. Každý den máte za úkol vydělat určité množství peněz. Pokud se vám to nepodaří, zadání jste nesplnili a musíte si den zopakovat. To, zda se vám daný obnos podaří vydělat, závisí také z velké části na vaší všímavosti a rychlosti. O dokončení dne vás mohou připravit dvě chyby: Zaprvé, pokud nestihnete péct dostatečně rychle objednané pečivo, zákazníci začnou být netrpěliví a pořádně naštvaní. Zadruhé, pokud nebudete okamžitě uklízet z pultu použité nádobí, nesednou si na tato místa noví zákazníci a vy nebudete mít šanci ve zbývajícím limitu vydělat danou peněžní částku.

Vše vám ještě komplikuje dodávka surovin. U každé suroviny máte napsáno, kolik množství které z nich je vám okamžitě k dispozici. Jakmile některá surovina dojde, nebo ještě lépe jakmile začíná pomaličku docházet, musíte zvednout telefon a objednat si dodávku nových surovin daného druhu. To můžete udělat dvěma způsoby, které mají své klady i zápory. Buďto bude dovoz surovin bezplatný, ale pojedou k vám delší dobu, která vás připraví o drahocenné vteřiny. Nebo zaplatíte za okamžitou dodávku jeden dolar. Suroviny u vás budou hned, ale řidič si řekne penízky, které vám následně budou chybět v rozpočtu. Je jen na vás, jakou taktiku si zvolíte.

Na samotném začátku hry budete mít možnost projít si tutoriálem, který vás naučí vše podstatné. To je hodně užitečné, protože díky tomu bude menší pravděpodobnost toho, že budete zmatkovat a panikařit. Postupem času se do hry dostanete a budete jistě podávat neuvěřitelné výkony. A kdo ví, třeba dostanete při této báječné hře také chuť něco malého upéct pro svoji rodinu, kamarády, nebo třeba jen tak sami pro sebe. Ještě jedno malé upozornění na závěr. Nezapomínejte mrkat. To se vám totiž ze samotného soustředění může u této hry snadno stát.

V kategorii: Hry, Online hry Tags: , ,

Mohlo by Vás zajímat:

Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer
Unity hra Haunted House Unity hra Haunted House

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.