Znamenitá gameska na obsluhu hostů

Dnes k vám má přijít na návštěvu jedna veselá rodinka, se kterou se často setkáváte. Jako správný hostitel nakoupíte spousty dobrůtek, abyste mohli své hosty řádně pohostit. Celá rodinka přišla hladová a hned se začala zajímat, co byste jí mohli nabídnout. Brzy zjistíte, že taková návštěva nemusí být zrovna nejpříjemnější. Zrovna tato vás přišla vysloveně jen vyjíst. V běžném životě by vás tato situace určitě nepotěšila, online hra na toto téma je ale opravdu zábavná. Nevěříte? Pojďte se o tom přesvědčit.

Jako zábavu pro hosty jste připravili domino. Celá rodinka se vesele pustí do hry, zatímco si poroučí jednu věc za druhou. Sice jste fiktivním majitelem domu, ale jako hráč vidíte svou kuchyni poprvé a nevyznáte se v ní. Zkuste se v ní proto co nejrychleji zorientovat. Naštěstí není zrovna nejrozlehlejší, proto velice brzo zjistíte, kde hledat talíře, misky, nebo hrníček na kávu. Povedená rodinka je opravdu nenajedená, proto se nespokojí pouze s nějakým malým desertem ke kávě. Budete dokonce donuceni vařit, péct a smažit. Nikdo vám nenapoví, jak pokrm připravit, na to si budete muset přijít sami. Naštěstí jste s tím, že strávíte celou návštěvu v kuchyni, počítali, proto už máte rozpálenou troubu, připravenou pánvičku na smažení a veliký hrnec na nudle plný vody, kterou jen stačí přivést k varu. Pro přípravu kávy, kterou od vás budou hosté také určitě požadovat, máte připravený šikovný kávovar. Hra je asijského původu, což můžete ostatně vidět jak na všudypřítomném asijském písmu, vzezření hostů, tak i na tom, že se ve vaší kuchyni nevyskytují vidličky, nože a lžíce, ale veškeré pokrmy se jedí zásadně hůlkami.

Základní verze hry je časově omezená. Pokud si zvolíte tuto variantu, budete sebou muset pořádně hodit, abyste hostům dodali co nejvíce dobrůtek a získali tak co největší počet bodů. Jestli na časový limit nemáte nervy, nebo si chcete vyzkoušet hru před tím, než do toho půjdete tak říkajíc „na ostro“, můžete si zvolit verzi hry, která neskončí uplynutím časového limitu. Skončí teprve tehdy, až vás přestane neustálé obskakování mlsných hostů bavit a vy si budete chtít zkusit, jestli jim zvládnete vyhovět i s hrozbou hodinou odpočítávajících jednotlivé vteřinky do konce návštěvy.

Ze začátku můžete být z této obsluhovací hry pořádně zmatení. Přeci jenom jste se ocitli v cizí kuchyni, ve které máte zvládnout přípravu různých druhů pokrmů. Výhodou je, že když si delší dobu nebudete některého z hostů všímat a budete obsluhovat ty, kteří si zvolili pokrm nevyžadující přípravu (zmrzlinu nebo džusík), host se vám nenaštve a bude čekat do té doby, dokud mu požadované jídlo nenaservírujete, nebo neuplyne čas určený ke hře. To bude asi tím, že je zcela ponořený do společenské hry.

Po chvilce hraní asi začnete nadávat, co si ti hosté ještě nevymyslí, ale odměnou vám bude jejich spokojená tvářička, když se budou vesele ládovat tím, co jim předložíte. Menší nevýhodou je to, že kuchyň a jídelna, ve které sedí kolem stolu vaši hosté, se nevešla na jednu obrazovku a musíte tedy mezi nimi přejíždět. Ale na to si určitě brzy zvyknete a za chvilku vám to ani nepřijde. Užívejte si hru a nenechte se vytočit drzými hosty.

V kategorii: Hry, Online hry Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer
Unity hra Haunted House Unity hra Haunted House

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.