Zkuste dívčí hru Makeover Game

Je tu další bezvadná hra, kterou ocení hlavně dívky. Každá mladá slečna se chce líbit, proto o sebe už od raného věku pečuje, jak nejlépe umí. V dnešní době, kdy je na krásu kladen opravdu velký důraz, se daří kadeřnictvím i kosmetickým salonům. Díky jejich službám se dívky i ženy mohou nechat hýčkat a nemusí se strachovat, že se třeba špatně učešou nebo nalíčí. Ve hře Makeover Game se v jednom takovém salonu ocitnete.

Hned na začátku hry se seznámíte se čtyřmi překrásnými dívčinami – modrookou blondýnkou Cloe, rudovlasou pohodářkou Sashou, éterickou Jade a jemnou kráskou Yasmin. Děvčata jsou zaneprázdněná a na péči o sebe jim nezbývá vůbec žádný čas. Není proto divu, že si připadají zanedbaně a chtějí se od vás nechat zkrášlit.

Jakmile si jednu z krásek vyberete, můžete začít. Jako první jsou na řadě vlasy. Jsou suché a přímo volají po hloubkové péči. Naneste proto po celé délce vlasů pečující šampon, který tento problém alespoň z části vyřeší. Po řádném opláchnutí a vysušení vlasů přichází na řadu styling. Dívky nosí už spoustu let ten samý účes a cítí, že je čas na změnu. Vybrat si můžete z celé řady účesů – rovných i kudrnatých, krátkých i dlouhých. Na řadu přichází barva. V nabídce máte celou škálu od blond přes odstíny hnědé až po extravagantnější fialkovou, červenou nebo dokonce sněhově bílou. Chcete-li dodat vlasům šmrnc, můžete zvolit melíry.

Jakmile má slečna překrásný účes přesně podle vašich představ, přichází na řadu líčení. Dívky jsou od přírody pohledné, proto to s barvičkami nemusíte nijak přehánět. Základem každého make-upu je líčení očí. Nejprve zvolte vhodné oční stíny, které se hodí jak k barvě dívčiny pleti a vlasů. Je jen na vás, zda máte raději jemnější nebo naopak výraznější odstíny barev. Dokonalou hloubku pohledu vykouzlíte za pomoci vhodně zvolené řasenky. Nemusíte zůstat jen u klasické černé. V nabídce máte i méně obvyklou modrou, nebo dokonce fialovou řasenku. Všechny slečny mají krásně sjednocenou pleť, proto nemusíte použít make-up ani pudr. Stačí jen trocha tvářenky. K dokonalosti už chybí jen lesk na rty. Pokud líčíte dívku na párty nebo nějakou jinou slavnostnější příležitost, neváhejte použít na celou plochu obličeje trochu třpytek.

V dnešní době jsou velkým hitem gelové nehty, které umožňují mít dokonale upravené ruce za každé okolnosti. A to i v případě, že vaše přírodní nehty nejsou zrovna ukázkové. I naše dívky chtějí být co nejkrásnější. Vymodelujte jim nehty přesně podle vašeho vkusu. Nebojte se přidat i nějakou tu ozdobu. Dívčina už je perfektně učesaná, nalíčená a má upravené nehty. Na závěr můžete ještě přidat pár detailů a třpytky na celé tělo. Pokud jste se do hry zamilovali, můžete si svůj výtvor dokonce vytisknout. Zkuste tímto způsobem upravit všechny čtyři slečny.

Cílovou skupinou hry Makeover Game jsou dívky a ženy jakéhokoliv věku. Třeba i vy najdete ve hře inspiraci a rozhodnete se zajít do skutečného salonu. Zamyslete se, kdy naposledy jste změnili účes, nechali se profesionálně nalíčit nebo zašli na manikúru. Po dobré hře proto neváhejte, vyrazte do nejbližšího kosmetického salonu a nechte se hýčkat!

V kategorii: Hry, Online hry Tags: , ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer
Unity hra Haunted House Unity hra Haunted House

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.