Unity hra Haunted House

Máte rádi horory a rádi byste zažili něco opravdu strašidelného na vlastní kůži? Ve světě online her je jen málo nesplnitelných věcí, proto i toto vaše přání může být v mžiku splněno. Hra Haunted House je jako stvořená pro tajemné noci, kdy měsíc v úplňku proměňuje všechny známé předměty ve vašem pokoji na strašidelné stíny. Ocitnete se v děsivém domě plném zla a strachu. Ten, kdo vás sem uvrhl, si přál, abyste už nikdy nenašli cestu ven z temnoty. To ale ještě nepoznal vás. Své nedobrovolné vězení odmítnete a rozhodnete se z děsivého domu utéct pryč. Podívejte se s námi skrze obrazovky vašich monitorů do světa, kde vládne hrůza a strach.

Na začátku hry si vyberete jeden z krásných halloweenských kostýmů, ve kterém celou hru následně prožijete. Mezi různorodými kostýmy si stoprocentně najde to svoje úplně každý. Můžete si vybrat mezi něžnou princeznou, čarodějnicí, ale i třeba Supermanem nebo mistrem Yodou. Hned potom už budete uvrženi do strašidelných zdí hrozivého domu. Okna jsou zabedněná, tudíž pro útěk zcela zapovězená. Cesta ven povede jedině dveřmi, kterých je v domě spousta. Některé z nich jsou ale zamčené, nebo střežené, jiné jsou naštěstí volně průchozí. V domě se ani náhodou nenacházíte sami. Jsou tu všechna hororová stvoření, na jaká si jen dokážete vzpomenout. Narazíte tak na bloumajícího ducha, zuřivou prskající černou kočku, pekelně naštvané netopýry s ostrými zoubky, nebo opravdu nebezpečné kostlivce ozbrojené kostěnými bumerangy i kouzly. Nemluvě o zkrvavených rukách trčících z podlahy, které se vás mohou z ničeho nic dotknout a vyděsit vás tak k smrti. Všechny bytosti mají za úkol vás v domě udržet, a to za každou cenu.

Na cestu jste vyzbrojeni určitou dávkou energie. Jakmile si nedáte pozor a s některým ze strašidel se střetnete, o určitou dávku energie přijdete. Necháte-li to dojít příliš daleko, může pro vás hra dokonce skončit. Naštěstí můžete v průběhu hry narazit na zásoby energetických bonbonů, popřípadě najít i truhlu, která vám ztracenou energii doplní na maximum. Ne všechna strašidla, která potkáte, jsou zlá. O tom se přesvědčíte hned na začátku hry, kdy potkáte ospalé zelené monstrum nebo hladového vězně, kteří od vás budou potřebovat pomoc. Na oplátku vám poskytnou klíč nebo návod, kudy jít dál. Hledání klíčů bude po celou dobu vaším hlavním cílem. Bez nich totiž neotevřete některé dveře, které otevřeny být musí, abyste se dostali do dalších částí domu a následně ven na svobodu. Vaše postavička má v kapse místo vždy na čtyři věci. Bere si s sebou hlavně klíče, jejich části, později i další předměty, které využijete při dalším postupu.

Celý dům je jedno velké bludiště, ve kterém se bez určité dávky orientačního smyslu brzy ztratíte. Chodby plné dveří vedoucích dál, nebo naopak zpět, mohou způsobit, že jednoduše zabloudíte a nebudete vědět, kudy dál. Haunted House je klasickou adventurou, ve které nikdy nevíte, co nového na vás čeká za dalšími dveřmi. Nezbývá, než to zjistit. Nadechněte se, překonejte svůj strach, a vyrazte s námi do strašidelného halloweenského domu, kde se všechno, čeho jste se kdy báli, mění ve skutečnost.

V kategorii: Hry, Online hry Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.