Online hra Jane’s hotel

Vítáme tě hotelu, kde se ty sama staneš majitelkou a budeš se starat o zákazníky a samozřejmě o hotel samotný. Myslíš si, že je to snadné a bude to procházka růžovým sadem? Tak se pořádně připrav, protože se chvílemi ani nestačíš nadechnout.

Naše hrdinka Jane si splnila sen a pořídila si hotel. Co nejvíce touží po tom, aby její hotel byl opravdu tím nejlepším široko daleko, ale sama to nezvládne, bude nutně potřebovat tvojí pomoc. Jane touží po spokojených hostech a také chce získat více hvězdiček pro svůj hotel, což samozřejmě zvýší její prestiž a přiblíží jí ke splnění snu – být majitelkou pětihvězdičkového hotelu vyhlášeném v širokém okolí. Zajisté to ale nebude žádná hračka, budeš se muset opravdu hodně snažit, ale my ti věříme a určitě to zvládneš na jedničku s pěti hvězdičkami.

---

První den v hotelu tě hra se vším seznámí a názorně vysvětlí, jak docílit maximální spokojenosti hostů. Budeš hostům dávat klíče od jejich pokojů nebo jim uděláš výtečné kafíčko s donáškou až do pokoje, které zavoní až k tobě domů. První den nebudeš až tak náročný, ale další dny už se opravdu nezastavíš, abys  ochutnala tu výtečnou kávu. Naštěstí na to všechno nebudeš s Jane dočista sami, ale budeš mít k dispozici pracovitou uklízečku, která zastane opravdu kopu práce.

Celá hra Jane Hotel se postupně posouvá do svižnějšího tempa, kdy se i ty sama pořádně zapotíš. Tvým úkolem bude nenechat hosty dlouho čekat na splnění jejich přání. Musíš být opravdu rychlá a pozorná ke všem hostům a také například i k dekoracím, jako jsou květiny, které budou také potřebovat trochu péče a budeš je muset zalévat. Spokojení hosté ti přidají na popularitě a samozřejmě i na financích. Se vzrůstající popularitou se tvůj hotel bude čím dál více naplňovat hosty, kteří touží alespoň po jedné noci strávené v tak krásném prostředí. A dostatek financí ti zase umožní nakoupit více doplňků, které celý hotel učiní více a více útulnějším. Za vydělané peníze si totiž budeš moci pořídit například již zmíněné květiny nebo obrazy, televizor, denní tisk a spousty dalších věcí, kterými se nechte překvapit. S přibývajícími doplňky ti ale také bude přibývat práce. Hosté si budou přát donášku novin na pokoj či spuštění televize.

V každém kole máš daný cíl, který musíš splnit. Pokud se ti to podaří, máš možnost vždy utratit vydělané peníze a přichystat se na nový den plný nových hostů. Pokud se ti nezadaří, nic se neděje, pouze začneš stejný den od znovu, takže se nemusíš strachovat, že budeš vše budovat od začátku.

---22

K závěru přidám pár tipů a triků k úspěchu. Zadávejte více příkazů za sebou. Postavičky si je pamatují a budou je plnit postupně, což ti ušetří spousty času. Pokud máš více hostů se stejným požadavkem, jako například donést noviny. Klikneš na noviny a pak na všechny hosty, kteří si je přejí. Nebudete se muset vracet zpět pro další a další noviny ke stolečku. Nenech své hosty dlouho čekat, dbej na květiny, aby ti neuschly, vše pak snižuje spokojenost zákazníků s tvým hotelem. Doporučujeme i další díly jako Mania a Family Hero.

Hra je velice dobře graficky zpracována se širokou paletou uklidňujících barev. Hudba je příjemná, uklidňující a také je poměrně dlouhá, takže se pořád neopakuje jen kousek. Zvuky ve hře jsou skvělé. U kávovaru slyší, jak překapává káva, květiny šustí, když potřebují zalít, hosté vždy při příchodu pozdraví. Opravdu je zde široká škála zvuků, které výtečně plní svůj účel. Ovládání je velice jednoduché, jelikož všechny pohyby děláte pouze myší. Navíc zajisté každý ocení možnost zadávání více příkazů najednou, takže například můžete uklízečce zadat ať vysaje tři pokoje za sebou a pak jde zalít květiny a ty mezitím budeš s Jane obsluhovat hosty. Velice nápaditá je i možnost, že pokud již neseš kávu od kávovaru a máte například tři hosty, kteří mají chuť na kávu, můžeš ji roznést všem najednou bez nutnosti vracet se ke kávovaru. Tímto způsobem lze samozřejmě roznášet i noviny a jiné věci, které nebudeme prozatím prozrazovat. Hra je opravdu zábavná, jelikož tě stále čeká něco nového a tempo hry tě udrží v pozoru. Jako jedinou chybu vidím to, že pokud hru vypnete, budeš bohužel muset se vším začít znovu.

Zkuste i jiné online hry a hry na vaření.

Tak na co čekáte? Rychle pojď pomoci Jane splnit její sen a být tou nejlepší v okolí.

Hodnocení: 8/10

V kategorii: Hry, Online hry, Volný čas Tags: , , ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.