Nový český TV kanál už od 2. ledna

tv2014

Už 2.ledna 2014 ve 14 hodin zahájí svoje vysílání nová televizní stanice – TV Regina. Kanál se má zaměřit spíše na starší diváky od 45 let nahoru a zpočátku bude dostupný přes satelit a v pozemním vysílání ve středních Čechách. Jaké programy TV Regina nabídne, jaké známé osobnosti se na ní objeví a jak si ji budeme moci naladit?

 Věštění, léčitelství, talkshow atd.

Licenci na vysílání nového kanálu vlastní společnost Saavedramedia, jejímiž vlastníky jsou Jan Saavedra a Ivana Regina Kupcová Sádlová. Obě jména nejsou tak úplně neznámá – Saavedra je jedním z nejznámějších českých léčitelů, který nedávno pomáhal např. Ivetě Bartošové a Ivana Regina Kupcová Sádlová je jednou z předních českých kartářek a věštkyní, kterou znají diváci kontaktního pořadu Volejte věštce, který vysílala TV Prima, resp. Prima Love. V programu TV Regina tak můžeme čekat zejména věštecké relace, pořady věnované léčitelství, poradenství, bylinkám atd. Na Regině se ale mají objevit i zábavné pořady, talkshow a dokonce i samostatné pásmo pro děti.

 Na obrazovky se vrátí Bubílková

Ve vysílání televizního kanálu Regina se objeví i několik známých osobností. Jednou z nich je Zuzana Bubílková, kterou si diváci pamatují např. z pořadů S politiky netančím a Politické harašení, ve kterých vystupovala s Miloslavem Šimkem. Později měla vlastní pořad na TV Barrandov a naposledy se objevila jako moderátorka písniček na přání na Šlágr TV. Pro novou televizi Bubílková chystá vlastní zábavný pořad, ve kterém by se měla znovu vrátit k politické satiře. K dalším známým tvářím, které se mají na Regině objevit patří také zpěvačka a moderátorka Pavlína Filipovská nebo herečka Eva Hrušková, která hrála v mnoha pohádkách a je manželkou známého herce Jana Přeučila.

 Reginu naladíme ve Skylinku i v DVB-T

TV Regina začne vysílat 2.ledna a hned od začátku bude k dispozici divákům, kteří přijímají televizní programy ze satelitu. Regina bude na satelitu Astra na pozici 23,5 st. a tak bude dostupná i pro ty, co si předplácí programovou nabídku Skylinku. Druhou možností, jak tuto stanici naladit, bude pozemní digitální vysílání. Tam bude TV Regina v nabídce regionální sítě 4, která pokrývá Prahu a střední Čechy. Co se týká vysílání v kabelových sítích, dá se předpokládat, že provozovatalé stanice budou určitě usilovat o její zařazení i do nabídek jednotlivých kabelových televizí, ale zatím o tom není rozhodnuto.

 Má TV Regina šanci na úspěch?

Těžko říct, jestli se TV Regina v silné konkurenci dalších programů prosadí. Z jejích prvních upoutávek a informací to však vypadá, že by u starších diváků mohla mít úspěch. Rozhodně asi nepůjde o úplně zbytečnou stanici jako je Active TV, a na rozdíl od takové TV Harmonie (která byla také zaměřená na starší diváky) bude mít TV Regina od začátku jednak vyšší pokrytí, ale také známé tváře, které mohou spoustu diváků k jejímu vysílání přilákat. Jak bude nakonec její program vypadat, budeme moci posoudit už v nejbližších dnech.

V kategorii: Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Druhy kávy a největší producenti Druhy kávy a největší producenti
Dovolená na Kubě Dovolená na Kubě
Kvalitní zubař v Praze Kvalitní zubař v Praze
Útulný domov pomocí bytového textilu Útulný domov pomocí bytového textilu

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2019 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.