Papa Pancakeria

Kdo by neměl rád palačinky. Dají se dělat na desítky různých způsobů. Někdo je má rád s marmeládou, jiný zase s čerstvým ovocem, někteří si dokonce dělají palačinky na slaný způsob se sýrem a s uzeninou. Ve hře Papa’s Pancakeria hrají právě tyto dobroučké placičky hlavní roli.

Na začátku hry si vyberete, zda chcete hrát za chlapce jménem Cooper, či za dívku Prudence. Ať už se rozhodnete pro kohokoliv z nich, zápletka zůstane stejná. Hlavní hrdina si vyjede se svým domácím mazlíčkem (kočičkou nebo pejskem) na projížďku autem. Cestou minou proslulou pizzerii, ve které Papa Louie dělá tu nejlepší pizzu široko daleko. Našemu hrdinovi se okamžitě začnou sbíhat sliny. Mazlíka nechá v autě a jde si jednu pořádně velkou pizzu objednat. Jaké ho ale čeká nepříjemné překvapení, když se vrátí zpátky. Mazlíček je pryč! Hrdina začne vylepovat po městě obrázky svého zvířecího kamaráda a doufá, že ho někdo našel. Reakce na sebe nenechá dlouho čekat. Mazlíka má u sebe samotný majitel pizzerie Papa, ke kterému zvířátko vběhlo. Nyní ho má ve své nově otevřené palačinkárně v horách. Náš hrdina neváhá ani minutu a okamžitě se sem vydá. Čeká na něho však jen jeho zvířátko se vzkazem od Papa Louieho. Podle něj se mazlíkovi v palačinkárně opravdu moc líbí a proto přenechává chod podniku na nějakou dobu jemu, respektive vám.

Spousta obyvatel horského městečka si zvykla chodit každé ráno na výborné palačinky. Nechcete udělat Papa Louiemu ostudu, proto ho nenecháte ve štychu a pustíte se do výroby palačinek. Celý proces vydávání palačinek má celkem tři fáze. U objednávacího pultu přijmete objednávku. Strávník vám řekne, kolik palačinek si přeje, a jakými přísadami je chce dochutit. Nyní přichází na řadu samotná výroba snídaně podle objednávkové kartičky. Nejprve usmažíte na grilu palačinky. Nesmí být ani syrové, ani připálené, ale pěkně dozlatova. A to z obou stran. V odhadnutí správného času pro otočení palačinky vám pomáhá ukazatel vedle každé placičky. Jakmile jsou palačinky hotové, můžete přistoupit k jejich zdobení. Nezapomeňte umístit palačinky i přísady přesně podle objednávky! Navíc by jídlo na talíři mělo vypadat alespoň trochu esteticky, proto se snažte ho jen tak nenaházet, ale dát si trochu záležet.

Jakmile jsou palačinky hotové a dozdobené, můžete je předložit zákazníkovi. Ten kriticky zhodnotí vzhled předloženého jídla, ochutná a podle svého dojmu vaši práci procentuálně zhodnotí. Celkové hodnocení se skládá ze tří částí. Nejprve ohodnotí, jak dlouho musel čekat na to, než jste přijali jeho objednávku. Následuje zhodnocení samotné palačinky. Pokud se vám nepovedla, hodnocení nebude nijak závratné. Nakonec přichází na řadu zhodnocení zdobení palačinky. Snažte se, aby palačinky vypadaly na talíři co nejlépe a aby ingredience na nich byly pěkně naaranžované. Jakmile naházíte všechno na talíř bez ladu a skladu, s velkou spokojeností se nesetkáte. A určitě by se to nelíbilo ani vám… Celkové hodnocení zákazníka má vliv na to, jaké dýžko vám dá. Za vydělané peníze můžete palačinkárnu zvelebovat a pořizovat si moderní zařízení.

Hra Pancakeria je velice zábavná a zabaví vás na hodně dlouho. S každým kolem získáte nového zákazníka a novou ingredienci pro zdobení palačinek. Díky tomu je hra stále živá a nezdá se vám, že děláte to samé dokola. K tomu přispívají i minihry mezi každými dvěma koly. V nich můžete získat několik penízků navíc. Neváhejte už proto ani minutu a vydejte se s námi do hor, kde to voní právě usmaženými palačinkami!

V kategorii: Hry, Online hry Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.