Hra Papa Pizzeria

Poslíček Roy, stejně jako každé ráno, vyráží s firemním autem do pizzerie, ve které pracuje. Jeho šéfem není nikdo menší, než nejlepší italsko-americký kuchař všech dob Papa Louie. Roy má svou práci rád. Prostě jenom převezme pizzu a doveze ji na místo určení. Dnešní den ale má být něčím výjimečný. Papa vstává hodně brzy a v pizzerii je vždy jako první. Tentokrát je všude zhasnuto a restaurací vládne podezřelé ticho. Když se Roy vydá Louieho hledat, narazí na vzkaz. Papa se hrozně rád baví tím, že prověřuje schopnosti svých zaměstnanců. Proto i tentokrát zmizel neznámo kam a v krátkém vzkazu pověřil Roye vedením celé prodejny. Ten je z toho samozřejmě celý nakřivo. Ale co se dá dělat. Šéfa zklamat nechce, a navíc už za dveřmi mává první natěšený zákazník. Pizzerie se musí otevřít.

Než se pizza dostane až k samotnému strávníkovi, musí proběhnout několik fází. Nejprve je třeba přijmout objednávku, kterou si zapisujete na kartičku. To abyste na nic nezapomněli. Každý zákazník má jiné chutě a přeje si mít na své pizze jiné ingredience. Navíc je chce mít třeba jen na polovině pizzy. Následně přejdete k výrobě samotné pizzy. Naštěstí už máte připravený korpus a nemusíte těsto složitě vyvalovat, ani vyrábět salsu na potření. Pouze naskládáte jednotlivé přísady v podobě oliv, salámu nebo třeba ančoviček. Jakmile je hotovo, můžete dát pizzu do rozpálené pece. I zde pozor! Každý zákazník má rád pizzu jinak propečenou a hned v objednávce si poručí, jak dlouho ji máte v peci nechat. Na konec přichází na řadu rozkrájení pizzy na kousky. Některý strávník ji chce na čtvrtiny, jiný na šestiny nebo na osminy. Poté už nastává chvilka pravdy, a to ukázání celého výtvoru zákazníkovi. Ten ji ohodnotí kritickým pohledem a podle své spokojenosti vám dá spropitné. To získáte podle toho, jak jste si dali na jednotlivých stanovištích záležet. Posuzuje se doba, jakou jste nechali človíčka čekat, správné rozmístění těch správných ingrediencí, stupeň propečení i přesnost nakrájení. Snažte se proto co nejpečlivěji!

I když Roy každý den při otevírání pizzerie toužebně vyhlíží Papa Louieho, ten se rozhodl zůstat pryč po mnoho dní. Navíc každý den vám přibude jeden zákazník, a s ním i spousta práce navíc. Chodí k vám stále ti stejní, takže se postupem času dá zapamatovat, co si který z nich pravidelně objednává. Otázkou je, kdo místo Roye rozváří pizzu, ale to naštěstí v tomto případě není vaše starost.

Hra Papa Pizzeria je jen jednou z řady her o podnicích Papa Louieho. Jestli se vám opravdu hodně zalíbí, určitě si vyzkoušejte práci i v jeho dalších restauracích. Ať už jde o výrobu palačinek ve hře Papa’s Pancakeria, nebo hot dogů ve hře Papa’s Hot Doggeria. Všechny tyto hry spojuje postavička veselého kuchaře s nápadným knírem a nezaměnitelná grafika. Postavičky jsou roztomile naivní a všechny pěkně kulaťoučké. To určitě proto, že chodí každý den na vydatnou pizzu k vám do podniku. Hra je celkově hrozně moc chytlavá a jen tak vás neomrzí. Pokud venku prší, nebo třeba mrzne, je Papa Pizzeria to nejlepší volbou, jak si zkrátit čas.

V kategorii: Hry, Online hry Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.