Hra Papa Hot Doggeria

Vítejte v další z her, ve které budete pracovat pro italského kuchaře Papa Louieho. Váš hrdina je velkým fanouškem baseballu. Na dnešní největší zápas sezóny se těšil celý rok. Obléknul si dres svého oblíbeného týmu a vydal se přímo na stadion. Tady ho ale čekalo opravdu nepříjemné překvapení. Přímo před nosem mu prodali poslední lístek. A na něj už nezbylo! Zdálo se to jako ten nejhorší sen. Vtom si všimnul plakátu, na kterém Papa, majitel stánku s hot dogy, hledá brigádníka. Navíc ze stánku je ten nejlepší výhled na stadion! Nadšený hrdina neváhá ani vteřinu a okamžitě se běží k veselému Italovi hlásit. Výhled je opravdu dokonalý! Je tu jen jeden malý háček. Ke stánku se ihned po jeho otevření začnou valit hladoví fanoušci baseballu, kteří by si dali pořádný hot dog. Zdá se, že ze zápasu nebude vůbec nic. Papa vám ale svěřil obchod a věří vám. Proto vám nezbývá nic jiného, než rozpálit gril, rozpéct rohlíky a vrhnout se do přípravy těch nejchutnějších hot dogů široko daleko.

Cesta od objednávky až k samotnému vydání hot dogu je dlouhá. Nejprve je tedy potřeba přijmout objednávku. Napíšete si na kartičku ingredience, které si zákazník přeje ve svém hot dogu mít. Podle toho následně hot dog vytvoříte. Po objednávce přichází na řadu grilování párků. Nezapomeňte pohlídat, aby byly opečené tak akorát z obou stran. Jakmile jsou pěkně šťavnaté a křupavé, stačí je umístit do rozkrojeného rohlíku a přistoupit k ingrediencím. Zákazník vám při objednávce řekl, v jakém pořadí si přeje jednotlivé ingredience do hot dogu umístit. Nezapomeňte toto pořadí přesně dodržet. S každým kolem vám budou tyto ingredience přibývat, proto vše práce rozhodně nebude nudná.

U vašeho stánku je kromě hot dogů různých chutí a vůní k dostání i coca cola a popcorn. Někteří ze zákazníků si je objednají, někteří ne. To opět poznáte podle objednací kartičky. Nabízíte celkem tři velikosti kelímků s colou a krabicí s popcornem – malé, střední a velké. Dejte si pozor, abyste zákazníkovi dali přesně tu velikost, kterou si objednal.

Jakmile je všechno z objednacího lístku umístěné na tácu, přichází nejnapínavější chvíle. Je totiž na čase, aby zákazník ohodnotil vaši práci. Hodnotit vás bude procentuálně. Nejprve za dobu, kterou musel čekat na svoji objednávku. Nezapomeňte si proto pravidelně kontrolovat, zda někdo nečeká u okénka, až si ho všimnete. Druhou položkou pro hodnocení je kvalita ogrilování párku. Pokud je připálený nebo dokonce spálený, moc vysoké hodnocení nečekejte. Následuje hodnocení ingrediencí, kterými je hot dog ochucený. To, že se jí nejen ústy, ale i očima, je známá věc. Zákazník proto kriticky ohodnotí i pečlivost, s jakou jste mu jídlo naaranžovali. Poslední položkou k hodnocení je pití a popcorn. Pokud jste se spletli a dali zákazníkovi jinou velikost kelímku, nebo pokud jste na tuto položku zapomněli úplně, připravte se na nespokojenost. Konečné hodnocení má vliv na vaše dýžko.

Aby hra nebyla jednotvárná, máte možnost si mezi každým kolem zahrát jednu minihru. V té můžete vyhrát pěknou sumičku peněz. Hra Papa’s Hot Doggeria je velice chytlavá a bude vás zaručeně bavit. A kdybyste náhodou během hraní dostali hlad, nebo prostě jenom chuť, dejte si třeba hot dog. Jeho příprava je jednoduchá a ta chuť!

V kategorii: Hry, Online hry Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.