Bratz Kidz online hra

Je tu další krásná hra, která nadchne hlavně mladé slečny. Z panenkami Bratz už jste se mohli nejen ve světě online her setkat. Jsou to roztomilé slečny, které o sebe rády pečují. Poznáte je na první pohled podle obrovských okouzlujících očí a dlouhých vlasů, o které s láskou pečují. Z domu by nevyšly bez perfektního make-upu, dokonalého účesu, a hlavně oblečení podle poslední módy. Nových kousků do šatníku, včetně spousty kabelek a bot, si holčiny pořizují hromady, což se jim ve hře Bratz Kids pořádně vymstí. Ještěže se najdou hráčky, které jim z té šlamastyky pomůžou.

Na začátku hry Bratz Kidz si zvolíte jednu ze čtyř dívčin. Vybrat si můžete nevinnou blondýnku Cloe, rozvernou tmavovlásku Sashu, něžnou Yasmin s předlouhými oříškovými vlasy, nebo copatou černovlásku Jade. Jakmile si vyberete svoji favoritku, zjistíte, že se dostala do hodně nepříjemné situace. Rozbil se jí budík, takže pořádně zaspala. A co je úplně nejhorší, za moment má dorazit kamarádka, se kterou chtěla vyrazit do města na nákupy. Slečna navíc kamarádce slíbila, že si na sebe vezme svoje nejnovější oblečení, aby ho spolu mohly do detailů probrat, a svůj slib hodlá dodržet. Problém je v tom, že včera si jen tak z nudy zkoušela spoustu oblečení a bot. Má ve svém jinak perfektně uklizeném pokojíčku hrozný nepořádek a neví, kde co je. Pomozte nešťastné parádnici v hledání.

Na začátku hry se vám na několik málo vteřin zobrazí, jak by měl konečný model vypadat. Pořádně se soustřeďte a zapamatujte si, jaké má mít slečna na sobě tričko, kalhoty nebo sukni, kabelku, boty a čepici. Zkuste si obrázek podržet v paměti. V průběhu hry se na něj sice můžete podívat, ale jenom třikrát a vždy jen na malou chviličku. Jakmile víte, které kousky oblečení máte hledat, začíná boj s časem, který vám hodně znesnadňuje velký nepořádek, jaký dívčina v pokoji má. Jednotlivé kousky se mohou nacházet úplně všude. Začněte s tím, že zkusíte otevřít všechny šuplíky u komody i u postele. Zotvírejte krabice na klobouky, nadzdvihněte koberec a prozkoumejte prostor za zrcadly. Postupně budete narážet na spousty oblečení, které má za úkol vás zmást. Vy se nesmíte nechat a musíte hledat tak dlouho, než narazíte na jeden z pěti vytoužených kousků. Jakmile ho najdete, neváhejte ani vteřinu a hned ho nedočkavé slečně oblékněte. Čas utíká jako splašený a každá vteřina k dobru vám pomůže úkol splnit. Budete mít pouhých sedmdesát pět vteřin, tak je koukejte využít na maximum! Zdá se to možná jako dostatečně dlouhá doba, přeci jenom pokojíček není zas tak velký, ale uvidíte, že dostanete pořádně zabrat. Jakmile uplyne doba, kterou jste měli na hledání, holčina zhodnotí situaci. Pokud se vám povede obléct jí všech pět částí, bude vám moc vděčná. Bude-li oblečena špatně nebo vůbec, nadšení zas tak velké nebude.

Baví vás oblíkačky a hry s panenkami? Zahrajte si nejlepší Bratz hry zde.

I když se hra tváří jako dětská, nemusí se ostýchat ani dospělí hráči. Věřte nebo ne, i když je dívčin pokoj opravdu maličký, najít v něm ty správné věci může být pořádně tvrdý oříšek. Navíc když vás ještě tlačí čas, který neúprosně běží. Napněte zrak a pokuste se splnit svůj úkol!

V kategorii: Hry, Online hry Tags: , ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.