Online hra Papa Taco Mia!

Slyšeli jste již o jídle zvané KEBAB? V dnešní době je celkem nepředstavitelné, aby někdo nevěděl, o co se jedná. Ale přesto pro ty méně znalé – jedná se o turecké jídlo; opečené masíčko s výborným kořením, se spoustou čerstvé zeleninky polité dresinkem, kečupem či jinou omáčkou a to vše v křupavoučké housce. Dle chuti je možné přidat ještě strouhaný sýr. MŇAM – už jen kvůli pomyšlení na takové skvělé jídlo si tuhle gamesku prostě musíte zahrát!

Asi vás zajímá, jak může počítačová hra Papa Taco Mia souviset s tureckým jídlem, ale je to prosté. Stanete se totiž majitelem (či majitelkou) podobného rychlého občerstvení. Hra začíná celkem nevinně – když se jakožto obyčejný vyhublý kluk (holka) z ulice přihlásíte do soutěže v pojídání kebabu. Musím uznat, že jsem při prvním zhlédnutí tohoto tutoriálu, a porovnání střízlíka s ostatními soupeř, mohla jen těžko odhadovat, jak se bude soutěž vyvíjet a nedávala jsem svému hrdinovi příliš velké šance. Ale on to dokázal a vyhrál první cenu.

To byste ale neuhádli, co všechno se dá v takovéhle pojídačské soutěži vyhrát!? Například zde činí první místo rovnou celé rychlé občerstvení, které si ovšem svůj věhlas u zákazníků musí teprve vydobýt. No a kdo si myslíte, že bude zajišťovat, aby se penízky hrnuli do podniku a z podniku spokojení zákazníci? Nevíte? No přece vy! Ale nebojte – přestože se může zdát výroba tohoto jídla, po kterém se budou moci všichni lidé z okolí blízkého i širokého utlouci, obtížná, není tomu tak.

Samozřejmě vás hra velice příjemným způsobem provede všemi kroky, které se budete muset pro správné obsloužení zákazníků naučit. Všechny si ale určitě velice rychle osvojíte a hra vám přinese nejen mnoho a mnoho zákazníků, ale také spoustu zábavy, která vám jistě vydrží na dlouhé letní i zimní večery. Hra se bude pomalinku rozjíždět a k vám do restaurace bude chodit čím dál více lidí, kteří budou ze začátku velice nadšení, ale později více hladoví a také nervózní, a pokud se vám příprava jídla protáhne déle, než je pro ně snesitelné, je také dost možné, že budou zuřit a pozor – dokonce se může stát, že prostě odejdou. Nelekejte se, i vám se to jistě stane, ale v takové chvíli nemá smysl ztrácet hlavu, pak by se vám totiž špatně smažilo pro další zákazníky, kteří jsou ještě plní energie a rádi si ještě chvilku počkají.

Možná si teď říkáte – aaaa, zase další zběsilá klikačka… Ale dovolte, abych vás vyvedla z omylu! V této hře totiž závisí nejen na rychlosti klikání vaší počítačové myšky (pokud máte bezdrátovou, doporučuji před hraním nandat čerstvé baterky…), ale také na vaší zručnosti přesnosti, kterou budete muset při přípravě jednotlivých jídel prokázat. Pokud vám totiž ujede ruka a dáte zákazníkovi balíček celý opatlaný kečupem či majonézou – strhne vám body hodnocení, dostanete méně peněz a zákazník odejde nespokojený. Teď by vás asi zajímalo, jak zákazníkovi co nejvíce vyhovět, že? No, ne vždycky se zavděčíte všem, ale v téhle hře jistě stojí za to, se o to alespoň pokusit – pak by asi nemělo smysl ji hrát, a to byste o hodně přišli…

Tak nejprve je důležité si od zákazníka vyslechnout, co přesně si přeje ve svém kebabu mít. Dobrá zpráva pro ty, kteří nemají zrovna sloní paměť a už teď se děsí většího množství zákazníků
a rozmanitých objednávek. Váš hrdina si vše potřebné (dokonce i s obrázky) poznačí na lístek, který vám bude sloužit jako takový taháček. Jakmile si vyslechnete pokyny, urychleně se přesuňte do kuchyně ke sporáku, kde budete společně s přípravnou trávit mnoho herního času. Tady je nutné správně osmahnout masíčko, nezapomeňte jej včas naporcovat a otočit, ať je krásně propečené z obou stran – aaaa, cítíte, jak to krásně voní?? Tak šup s ním do housky než vychladne. Teď je potřeba přidat další ingredience. Já osobně bych tam nandala všechny, aby byl kebab hodně bohatý, ale ne všem zákazníkům byste ho poté vnutili, a tak je dobré se krotit a dodržet postup napsaný na taháčku. Na výběr je toho opravdu mnoho a nutno říci, že autoři měli asi velký hlad a fantazii. Najdete zde velice zajímavé ingredience, o kterých bychom se mohli jen dohadovat, co jsou vlastně zač. Tipovala bych to na cibulku, fazole, sýr, olivy, zelí a rajčata na úplném začátku hry. Ovšem jakmile budete rozvíjet své občerstvení, budou k vám chodit náročnější zákazníci a tyto suroviny vám již stačit nebudou.

Veškerou zeleninu, sýr a omáčky je potřeba dodržet v požadovaném pořadí – no, já osobně bych na to v žádné restauraci nekoukala, ale tady jsou hold jiní lidé – jiný kraj, jiný mrav, že? Alespoň je hra zajímavější a trochu těžší. Také dávejte pozor na to, jak to všechno do housky sypete, stačí, aby vykukoval jeden proužek sýra či zelí a hned jdou body dolů. Také omáčky by měly být po celé šíři. Věřím, že v prvních několika málo kolech získáte správný grif, a pak už to půjde jak po másle. Jakmile budete spokojeni se svým výtvorem, dovřete housku, přidejte objednávku a zkuste, jak pochodíte u svého zákazníka…

První hodnocení budou možná trochu nižší, ale každý začátek je těžký, proto nebuďte smutní z prvních neúspěchů. Hra Papa Taco Mia je opravdu velice povedená a to i graficky, jednoduchá grafika s příjemnými sytými a pestrými barvami vás jistě skvěle naladí a práce vám tak půjde pěkně od ruky. Určitě u vás budou zákazníci spokojeni, alespoň tak moc, jako byli u mě… Zahrajte si hru Taco Mia ještě dnes a pobavte se.

V kategorii: Hry, Online hry, Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence
ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ
Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.