Papa Freezeria

Že vám nic neříká jméno Papa Louie? Pak jste až doteď nevěděli, o co přicházíte. Hry od vývojářské společnosti Armour Games, ve které hraje tento italský kuchař s typickým výrazným knírem a nezbytnou kuchařskou čapkou na své plešaté hlavě hlavní roli, patří k pravým skvostům online her. Za podobně, nebo dokonce méně kvalitní hry se většinou platí. Hry ze série Papa si ale můžete vychutnávat úplně zadarmo! Na našich stránkách jste už mohli narazit na Papův podnik s hot dogy, pizzou, nebo třeba palačinkami. Tentokrát bude ústředním motivem zmrzlina. A to ne ledajaká! Papa Louie si zakládá na originalitě, což platí i o jeho zmrzlině. Ostatně, přesvědčte se sami.

Na začátku hry Freezeria si vyberete, zda chcete hrát za chlapíka jménem Alberto, nebo za křehkou dívku Penny. Ať už si vyberete kohokoliv, na ději to nic nezmění. Čirou náhodou jste narazili na letáček Papa Louieho, ve kterém nabízí zájemcům práci snů. Jedná se o práci v jeho pobočce na překrásném tropickém ostrově Calypso Island. Jako mladý člověk, který touží po dobrodružství, se o práci ucházíte a jste přijati. Hned, jak na ostrov dorazíte, čeká na vás přinejmenším šok. Papa vás sotva stačí přivítat, ani vám pořádně neřekne, co a jak, a už uhání pryč. Nejdřív vás to vyleká, protože o restauracích ani o výrobě zmrzliny nevíte vůbec nic, navíc z právě připluvšího parníku už vystupují namlsaní turisté. Ale co se dá dělat. Vzdát to nemůžete, proto se rozhodnete pustit se s vervou do práce. Jedna z nejlepších restauračních her může právě začít!

Papa Louie vymyslel naprosto vynikající zmrzlinu, nebo spíše mražený desert, který je sice opravdovým rájem pro chuťové buňky, ale zato je poněkud složitější na přípravu. Jestli si myslíte, že jen natočíte zmrzlinu no kornoutku, tak budete pořádně koukat. Pochoutka á la Papa Louie se podává do plastového kelímku a pojídá se lžičkou. Jen díky tomu do sebe prolnou všechny chutě.

Vaše práce je rozdělena do několika stanovišť. Nejprve musíte přijmout od zákazníka objednávku. Každý z nich chce mít ve svém mraženém desertu spousty různých přísad, které byste si neměli šanci zapamatovat. Všechny objednávky si proto zapisujete na objednávkovou kartičku, podle které následně pochoutku připravíte. Na dalším stanovišti natočíte do kelímku krém, který představuje základ, a následně přidáte kousky čerstvého ovoce nebo sušenek a zalijete topingem. Všechny ingredience je třeba řádně promíchat. K tomu slouží další stanoviště. Zákazník vám v rámci objednávky oznámí, jak moc chce mít desert našlehaný. Na závěr musíte desert řádně ozdobit. I zde se výsledná podoba pochoutky liší podle přání jednotlivých zákazníků. Zdobit lze šlehačkou, různými druhy topingů, posypem, sušenkami, nebo třeba čerstvými třešínkami. Může se servírovat!

Zákazník vždy ohodnotí vaši práci podle několika kritérií – podle toho, jak dlouho museli čekat, jak dobře je desert namražený, promíchaný a ozdobený. Podle výsledku vám dají spropitné. Svoje zákazníky si hýčkejte! Budou se k vám totiž opakovaně vracet. Za své poctivě vydělané penízky si můžete koupit různá vylepšení do výrobního procesu, anebo výzdobu restaurace. Papa nechal celou provozovnu pod vaším velením, tudíž si s ní můžete dělat, co se vám jen zlíbí. Papa Freezeria vás nadchne. Ale pozor! Je tu reálná hrozba, že u této chytlavé hry strávíte celé odpoledne! Jakmile poznáte kouzlo her z Papa-série, určitě neskončíte u jedné hry. Takže se potkáme i příště nad dobrou pizzou nebo hot dogem!

V kategorii: Hry, Online hry Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.