Online hra pro dívky – Wedding Trouble

Svatba by měla být tím nejšťastnějším dnem v životě každé ženy. Sníme o ní už jako malé holčičky a chceme, aby svatební den byl dokonalý a bez jediné chybičky. Jenže taková svatba není v současné době vůbec levná záležitost. Ve hře Wedding Trouble se vžijete do role budoucí nevěsty, která si vysnila pompézní svatbu, ale bohužel na ni nemá dostatečné finance. Naskytla se jí však možnost, jak peníze na svůj velký den získat. Jsou pro ni připraveny celkem tři disciplíny, ve kterých se bude muset snažit dosáhnout co největšího úspěchu. Hon za perfektní svatbou může začít!

Když se řekne svatba, většina z nás si představí růžolící nevěstu u oltáře a šťastné svatební hosty. Přípravy na takovou událost ovšem stojí budoucí manžele, respektive většinou něžnou polovinu ze snoubeneckého páru, mnoho sil a zařizování. Nejprve je třeba zamluvit místo, kde se bude pár oddávat. Konzervativnější jedinci zvolí obřad v kostele, romantické duše zase nadchne svatba na pláži nebo na louce. Jakmile je místo vybráno, přichází na řadu výzdoba. Musí být vkusná, ale zároveň by také měla odpovídat finančním možnostem svatebčanů.

wedding-trouble

Na řadu přichází svatební šaty pro nevěstu a oblek pro ženicha. Naše dívka má na výběr z několika nádherných svatebních šatů, které je nutné doplnit o vkusné boty, šperky, účes, a samozřejmě svatební kytici. Ženich také musí vypadat k světu. Samozřejmě musíte si dávat pozor, abyste se vešli do svého rozpočtu! A nakonec jedna z nejdůležitějších položek celého programu – svatební hostina. Svatební hosté počítají s co nejpestřejšími chody a samozřejmě s několikaposchoďovým svatebním dortem. Čím více máte peněz, tím luxusnější menu bude. Na výběr je například z mořských plodů, ale najde se zde i pokrm pro vegetariány nebo zastánce klasické české kuchyně.

Hra Wedding Trouble je samozřejmě nejideálnější pro romantické dívky. Je totiž velice snadné se u ní zasnít a představovat si v nádherných svatebních šatech na červeném koberci sama sebe. Ale na své si samozřejmě mohou přijít i dámy, které už mají svatební obřad za sebou. Je nádherné vzpomenout si na den, který byl jen váš, a ve kterém jste si připadala jako ta nejkrásnější a nejšťastnější žena na celém světě.

Jak již bylo řečeno výše, na svatební den si naše budoucí nevěsta vydělává pomocí tří různých disciplín, respektive tří miniher. Soutěžit se bude v odpálení svatební kytice, chytání bankovek a mincí a také v hledání rozdílů na svatebních fotografiích. Procvičíte si tak hlavně postřeh. A pozor! Klávesnici či tlačítko myši je třeba stisknout v ten pravý čas. Pořádně znervóznit také dokáže časový limit, který neúprosně odpočítává vteřiny do konce úkolu. Jedinou nevýhodou jinak dokonalé hry je, že penízky získané v jednotlivých částech nelze převádět do částí dalších. Budete si tak muset vydělat zvlášť na pronájem místa obřadu a jeho výzdobu, na svatební šaty, i na svatební hostinu. Úplně nakonec si budete moc najmout fotografa, který vám ukáže, jak by svatba, kterou jste nevěstě a ženichovi naplánovali, vypadala.

Tuto hru pro dívky určitě nebudete hrát pouze jednou. Je přeci tolik možností, jak svatbu naplánovat a jedna je hezčí než druhá. Když budete také hrát tuto hru již po několikáté, budete schopni vydělat si více peněz a naplánovat tak honosnější svatbu. Doufejme, že žádná z dívek nezůstane pouze u snění a jednoho dne také obleče nádherné bílé šaty a přislíbí lásku svému vyvolenému. I když si říkáte, že času je dost, nikdy neuškodí plánovat trochu dopředu. Přejeme příjemné chvíle strávené s touto krásnou hrou.

V kategorii: Hry, Online hry, Volný čas Tags: , ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.