Jak bude ženich vypadat v outfitu ze dřeva?

Svatba je velký den. I přesto, že se pohledy všech spíše upínají k nevěstě, i ženichovi to musí slušet. Co myslíte, jak bude ženich vypadat v outfitu ze dřeva? A co při přípravě svatby rozhodně nezanedbat?

Maximálně pohodlný outfit ze dřeva

Maximálně pohodlný outfit ze dřeva může ženich najít u nás v BeWooden. Od hlavy až k patě jej sice neoblékneme, poskytneme mu však podstatnou část doplňků – motýlka, opasek/kšandy, kapesníček do saka, manžetové knoflíčky, náramky…to vše z nádherného dřeva v kolekci svatební sezóna. Prakticky už je potřeba dokoupit jen košili, oblek a boty.

Proč si pro svatbu vybrat dřevo?

• protože jednoduché řešení je ideální,
• protože dřevo je ušlechtilý materiál,
• protože dřevo vyjádří váš postoj k přírodě,
• protože BeWooden dřevěným doplňkům nechybí elegance,
• protože jsou doplňky BeWooden stejně jedinečné jako svatební den,
• protože vám to s doplňky BeWooden bude na svatebních fotkách náramně slušet.

Zaměřeno na svatební den

A jak by měl ženich z naší svatební kolekce vybírat? V první řadě by se měl domluvit s nevěstou. Jaká je její představa o svatebním outfitu? Ti dva by měli ladit. A tomu je přizpůsobena svatební kolekce BeWooden, kde může ženich najít set dřevěného motýlka a manžetových knoflíčků ve světlé barvě, čímž se přizpůsobí k nevěstiným bílým šatům. Co říkáte na Revio set, Illa set, Stella set? Samozřejmě vybírat můžete i z tmavších vzorů. Ženichovi by dále neměl chybět opasek nebo kšandy a kapesníček do saka. Protože je svatební den o nejdůležitějším rozhodnutí v životě, musí se ženich cítit ve svém outfitu maximálně pohodlně, aby mohl ono nejdůležitější rozhodnutí v životě učinit. Pokud jde o detail, může mít ženich i náramek ze dřeva – podobný si může vybrat i nevěsta.

Co při přípravě svatby nezanedbat?

Při přípravě svatby by se neměl zanedbávat ani outfit družičky a družby. Pokud jich je více, což bývá zvykem, je dobré, aby k sobě ladili. Vůbec nejhorší jsou případy, kdy si družičky a družbové vybírají outfit nezávisle na sobě. A proto by měl ten, kdo svatbu zařizuje cílit na sladěnost oblečení, kterou podpoří i výběrem těch správných doplňků. Co družičkám i družbě nasadit dřevěného motýlka BeWooden?

V kategorii: Krása

Mohlo by Vás zajímat:

Naučte své děti speakovat Naučte své děti speakovat
Smart Kid Belt pro převoz až tří dětí bezpečně Smart Kid Belt pro převoz až tří dětí bezpečně
Skutečný a mrazivý příběh čarodějek ze Salemu má nové zpracování Skutečný a mrazivý příběh čarodějek ze Salemu má nové zpracování
Zkáza Pompejí – nejznámější katastrofa starověku Zkáza Pompejí – nejznámější katastrofa starověku

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2020 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.