Svatba v Benicích, zážitek na celý život

Říci si spolu ANO, to je významný závazek. Ono osudové ANO v ten okamžik však, byť se takové tvrzení může zdát trochu s podivem, neříkáte jen své vyvolené nebo vyvolenému.

Zároveň tak stvrzujete, že chcete být právě na tomto místě, se všemi těmito lidmi a že jste absolvovali dlouhou cestu, abyste zorganizovali vysněnou svatbu. Svatba na statku se vám stane tou, které svoje ANO směle můžete říct.

Krátce k historii benického statku

Svatba na statku v Benicích může nabídnout nádherné prostředí místa, jehož historie se začala psát už ve 14. století. Právě z této doby pocházejí vůbec první zmínky o zdejší tvrzi. O téměř dvě stovky let později se stala součástí konopišťského panství, na které dnes upomíná hlavně krásný stejnojmenný zámek nedaleko.

S nadsázkou by se tak dalo říci, že toto místo má svou duši a když být součástí historie, tak právě při svatbě na statku v Benicích. Zpět do současnosti. Moderní svatba se neobejde bez precizní organizace. Propojit limity daného prostoru i zúčastněných lidí s přáními novomanželů bývá někdy poměrně náročné.

Jak probíhají svatební obřady v Benicích

Jaká by tedy měla být svatba na statku z pohledu novomanželů, abychom mohli říci, že Benice jsou tím správným osudovým místem? Toužíte po obřadu, který se odehrává pod širým nebem? Hledáte prostředí, které je romantické, neformální, půvabné a lidské? Pak jste na správné cestě.

Rozhodnete-li se uspořádat svatbu zde na statku, v takovém případě vám k ruce bude tým zkušených profesionálů. Ti vědí, že každá svatba je jiná a zcela jedinečná. Co je nutné udělat proto, abychom tuto jedinečnost odhalili? Na prvním místě musíme snoubencům naslouchat a snažit se poznat jejich osobnost. Jen tak je možné odhalit, co doopravdy chtějí a jejich vizi naplnit.

TIPsvatební fotograf Praha

Svatba na statku v Benicích může na tomto místě proběhnout v podstatě od základů až do úplného závěru. Součástí tedy je obřad, dále svatební hostina, tradiční společné fotografování, které je ve večerních hodinách následováno volnou zábavou. Ke svatbám neodmyslitelně patří tanec, hudba a především smích.

Co je možné zorganizovat navíc

Základní rámec svateb na statku přirozeně vychází ze zkušeností personálu a z toho, co si snoubenci většinou přejí. Pakliže jste ale to správné na pomyslném svatebním seznamu nenašli, rozhodně nemusíte být zklamaní. Stačí oslovit svatební koordinátorku a podrobně jí popsat, po čem toužíte. Vynaloží maximum svých sil pro to, aby vám i tak mohla vyjít vstříc.

Svatba na statku tak neortodoxně propojuje tradici s modernou, osobitost s respektem vůči dávným zvyklostem. A vy se můžete stát součástí tohoto působivého spojení. Stačí si zarezervovat termín. A pozor, pronájem prostor vždy platí pro vybranou společnost na celý víkend.

V kategorii: Cestování, Rodina

Mohlo by Vás zajímat:

Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence
ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ
Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.