Online hra s koňmi – Howrse

Dnešní trh nabízí již širokou škálu onlinových her a tak není jednoduché se v nich zorientovat a vybrat tu nejvhodnější. V případě, že máte rádi poníky nebo koně, tak by vás mohla zaujmout hra Howrse od společnosti Owlient, která je právě o tomto tématu. Výhodou je, že je dostupná i v českém jazyce, což je velkým plus pro ty z vás, kteří neovládají cizí jazyk a museli by se jinak zabývat překladem. Je rozšířená po celém světě a v dnešní době ji hraje již okolo dvou milionů hráčů ze všech možných zemí. Nyní si ji blíže představíme, abyste mohli posoudit, zda jste ochotni do ní investovat svůj volný čas.

REGISTRACE

Na počátku je samozřejmě nutná registrace. Nejprve si musíte zvolit, zda budete mít koně, nebo poníka. Rozhodněte se také, zda byste chtěli hřebce, nebo klisnu a vyberte svému zvířátku jméno. Následuje přesun do dalšího menu, kde je nutné zvolit plemeno. Vybírat můžete z koňů mezi fríským koněm, arabským plnokrevníkem, anglickým plnokrevníkem, american paint horse, hannoverským koněm, andaluským koněm, francouzským klusákem nebo achaltekinským koněm. Co se týče poníků, nabízí se shetlandský ponny, connemaru, lordský kůň nebo velšský kůň. Každá rasa se vyznačuje svými specifickými dovednostmi, které obecně můžeme rozdělit do šesti celků. Jsou to následující: rychlost, výdrž, drezura, klus, skok nebo cval. Vybírejte tedy nejen podle sympatií ke zvířatům, ale i podle požadovaných dovedností.

Zvolit si můžete dokonce i barvu zvířete. Jakmile toto vše dokončíte, přichází další krok registrace. Na jejím konci je nutné vyplnit přezdívku, která bude zároveň vašim přihlašovacím jménem do hry. Pod tímto jménem vás následně najdou také ostatní hráči. Nesmíte zapomenout ani na heslo, které si dobře zapamatujte, neboť bude nutné ke každému dalšímu přihlášení. Při registraci ho budete muset zadat dvakrát. V případě, že vám hru doporučil někdo z vašich známých a zároveň znáte jeho přezdívku, uveďte ji do políčka označeného „sponzor“.  Nutné je vyplnit také datum narození a odsouhlasit všeobecné podmínky používání a ochrany osobních údajů. Všechny dokumenty máte možnost si přečíst, než je podepíšete. 

HRA – ZAČÁTEK

Po dokončení registrace můžete již vstoupit do samotné koňské hry. Můžete také využít možnost nechat si poslat vaše heslo na e-mail, což je velkou výhodou, neboť v případě, že byste ho zapomněli, najdete vše potřebné ve své schránce. Po spuštění hry vás automaticky přivítá opice jménem Ow, která vám bude nápomocna při začátcích. Několik misí si projdete společně s ní, aby se z vás mohli stát dokonalí chovatelé.

Ovšem samozřejmostí je, že o novorozené hříbátko je potřeba se důkladně postarat. Zároveň máte možnost z něj vychovat budoucího šampióna, což ale bude vyžadovat hned od začátku trénink. První lekcí bude krmení. Vzhledem k tomu, že je to teprve novorozenec, budete ho muset nakojit mateřským mlékem a dát mu napít vody. Úspěšné dokončení této mise bude pro vás znamenat vaše první herní peníze, které se nazývají Equus. Malý koník nebo poník vyžaduje neustálou péči a tak ho nezapomeňte pohladit a vyhřebelcovat jeho srst. Odměnou za to budou tuříny, které zvířeti dokážou zvýšit energii. Vaše hříbě ovšem musí postupně stárnout a k tomu budou zapotřebí růstové body. Stav jeho energie budete muset neustále kontrolovat, neboť v případě, že klesne pod 20%, může se zdravotní stav zvířete zhoršit. Různých soutěží se koně mohou účastnit až po dovršení věku 3 let. V jezdeckém centru máte možnost ho ustájit od 6 měsíců. Jakmile splníte toto věkové kritérium, neváhejte se zaregistrovat je některého z jezdeckých center. Než zvolíte to pravé, prostudujte si výhody každého z nich. 

DALŠÍ UŽITEČNÉ INFORMACE

Ve hře na vás nečeká pouze péče o zvíře, ale budete se muset také postarat o své vlastní příjmy. To znamená, že alespoň občas budete potřebovat nějakou práci, abyste si něco vydělali. Můžete se třeba nechat najmout jako stájník a vykonávat tuto činnost. Dále máte ve hře možnost najít velké množství rozmanitých předmětů, které se vám budou hodit a mohou vám pomoci. Pro zvířata, stejně jako pro lidi, je důležitý pravidelný denní rytmus. Nastavte si tedy dobu, ve kterou se bude koník každý den probouzet, zároveň však dbejte na to, abyste mu poskytli dostatek odpočinku.

Během hry se díky celé řadě různých žebříčků můžete průběžně porovnávat s ostatními hráči a zjišťovat, na jaké aktuální pozici se nacházíte právě vy. Na první pohled může tato koní hra vypadat poněkud obyčejně, ale pro milovníky těchto ušlechtilých zvířat skýtá velké množství zábavných okamžiků a zážitků. Milujete-li koně a poníky, neváhejte se do hry ponořit a užijte si plnými doušky všechny její funkce. Autoři věnovali tomuto produktu velké množství času a zkušeností a tak během ní budete neustále objevovat další funkce. Samozřejmě postupně s tím, jak budou přibývat vaše zkušenosti. Nevyvinuté hříbátko, které máte k dispozici na začátku, máte možnost přivést svou péčí a výcvikem až na vrchol. Mnoho úspěchů všem.

V kategorii: Hry, Online hry Tags: , , ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.