Youda Safari

Kamarád provozující sít‘ safari parků rozprostřených po celém světě vás požádal o pomoc. Měl tak trochu velké oči, a nabral si toho víc než kolik zvládne. Proto se vydáváte na okružní cestu po jeho safari parcích stojících v Brazílii, Africe, ale i Evropě s jediným úkolem. Vymyslet jak to udělat, aby v safari všechno šlapalo tak jak má, a spokojená byla zvířata i návštěvníci. Pokud se vám to totiž nepodaří, ze safari kam se jezdí za poznáním, se místo toho stanou místa, kam vaše zvířata budou jezdit střílet lovci.

I když je tato hra Youda Safari určitě v mnoha věcech tak trochu podobná jinému úspěšnému titulu Youda Farmer, kdo by čekal obyčejné pokračování farmářské strategie, kde akorát místo slepic budou pobíhat pštrosi, ten bude možná trochu překvapený. Vaše úkoly totiž v této hře nebudou jenom o tom, aby se zavčas podařilo nakrmit všechna zvířata. Jeden z těch vůbec nejdůležitějších se totiž bude možná trochu překvapivě týkat také plánování cest po parku.

Protože safari park je hlavně místem, kam se pravidelně vydávají desítky a stovky turistů zvědavých poznat jak skutečně žijí divoká zvířata, bude se velká část celé hry točit právě kolem nich. Samozřejmě. V první řadě budeme muset vždycky dbát na to, aby se podařilo zavčas nakrmit všechna zvířata. Jinak totiž zkrátka jednoduše brzy nebudeme mít co ukazovat.

Kromě toho se ale také musíte důkladně věnovat i svým návštěvníkům. Protože skoro každý z nich by si zde chtěl hlavně vyfotografovat co nejvíce exotických zvířat, musíte udělat všechno proto, aby jejich cesta safari parkem byla co nejplynulejší a nejpříjemnější. Proto je také potřeba vybrat stezku, kterou lze celý safari park projet za co nejkratší čas, a to zároveň tak, abychom během něj viděli co nejvíce zvířat.

I když to může na začátku hry vypadat jako docela snadný plán, brzo se ukáže, že všechno je o trochu složitější. Jak se totiž ve hře postupně zlepšujete, rozšiřuje se spolu s tím také počet druhů zvířat, které v parku žijí. To zároveň znamená, že do vašeho safari parku může přijet víc návštěvníků najednou než dřív. Protože ale mezi vší tou divou zvěří vaši hosté samozřejmě nikdy nemůžou chodit jenom po svých, je třeba pořizovat stále více a více dopravních prostředků, které je budou po parku převážet. Brzy vám už ale nebudou stačit jenom obyčejné terénní vozy, a bude proto třeba vymyslet další způsoby dopravy, jako je třeba let balónem nebo plavba lodí.

Více pěkných her si můžete zahrát i na portále Prodivky.cz.

Návštěvníci parku jsou ale často docela rozmlsaní, a chtějí vidět všechna zvířata, která si usmysleli. Pokud je k nim nezavedete, jednoduše se seberou a půjdou domů bez placení. Proto stále musíte sledovat, jestli jsou spokojení a snažit se jim splnit všechno, co jim na očích uvidíte.

Některým hostům navíc během cesty pořádně vyhládne, a proto když se ozvou, že chtějí kopeček zmrzliny nebo pytlík brambůrků, musíte všeho nechat a hned kliknout na Snack Bar, kde máte vaše pochutiny uskladněné.

Jak si nakonec asi sami brzy všimnete, během hraní Youda Safari kromě „obyčejných“ peněz za úspěšné splnění úkolů získáváte také speciální hvězdy. Peníze slouží k vylepšování vybavení parku, za hvězdy se můžete dostat do dalších úrovní.

V kategorii: Hry, Online hry, Volný čas Tags: , ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.