Youda Fisherman

Zapomeňte na rybaření s prutem na břehu rybníka. Ve hře Youda Fisherman totiž máte jedinečnou příležitost na vlastní kůži zakusit nejenom sílu vichru na otevřeném moři, ale kromě toho se také  aspoň na několika málo hodin vžít do radostí i strastí hlavy celého rybářského kolosu. Spolu s úvodní obrazovkou Youda Fisherman se totiž tentokrát místo „obyčejného“ farmaření přenesete na mořské pobřeží, kde kotví  plavidla vaší rybářské flotily. Poznáte už teď‘ podle barvy mořské hladiny, jaký dnes bude úlovek? Zkusíte svůj první milion vydělat na humrech, tuňácích nebo rovnou kaviáru?

Tvůrci z notoricky známého herního studia Youda Games se tentokrát opravdu nebáli popustit uzdu své fantazie, a přichází s titulem, který oblíbené farmářské sérii dodává úplně nový rozměr. Po dosavadních dílech, kdy jste dostali za úkol nejprve pečovat o jedinou farmu s pár slepicemi, a pozdějšími pokračováními, ve kterých už bylo potřeba dohlédnout na farmy roztroušené všude možně, totiž tentokrát na velkou část hry úplně opustíme pevnou půdu pod nohama.

Ve hře Youda Fisherman totiž rozhrkané náklaďáky, za jejichž volantem po polní cestě uháníte s nákladem vajec do města, vyměníte za skutečnou flotilu a desítky námořníků, kteří před sebou mají jediný úkol. Dlouho před rozbřeskem se musí vydat na širé moře, ze kterého se před obědem vrací s nákladem čerstvě nachytaných ryb.

Protože moře je doslova nekonečnou zásobárnou jejich blyštivých těl, čeká na vás v Youda Fisherman rovnou šedesát pět herních úrovních, které jak už je v sérii dobrým zvykem lze i tady zvládnout dohrát bud‘ ve zlatém, stříbrném nebo bronzovém čase. Medaile které takto získáte přitom ani tentokrát neposlouží jen k dobrému pocitu ze hry, ale naopak za dobrý čas vždy získáváte speciální bonusy, které vám umožňují rychleji a s větší parádou budovat rybářské impérium. At‘ už jde třeba o stavbu nové konzervárny, renovaci kapitánského můstku nebo zkrátka jenom nakoupení více rajčat. Z nich totiž spolu se svým úlovkem vyrábíte nejrůznější rybí konzervy, po kterých se samozřejmě ve vnitrozemí můžou utlouct.

Už z tohoto krátkého popisu je jasné, že i tentokrát se autorům hry podařilo vzít to nejlepší z dosavadních farmářských her, a obohatit tradičně dobrý pocit ze hry o zase nové exotické prostředí. Budete tak brázdit oceán s celou řádkou různých plavidel, kterým ale samozřejmě nejprve musíte vydělat na provoz. Každý lodní motor samozřejmě spolyká nejenom spoustu nafty, ale stejně tak je třeba také vyplácet samotné námořníky. V opačném případě vám totiž s celou vaší slavnou lodí jednoduše uplavou pryč.

Aby to navíc všechno nebylo tak úplně jednoduché, vody v nichž jste se rozhodli dobývat své bohatství navíc nejsou nikdy úplně bezpečné. V těchto zeměpisných šířkách totiž skoro odedávna řádí mnohé pirátské družiny, a věřte tomu, že žádný korzár si nenechá ujít příležitost vás oloupit!

I kvůli nim je proto dobré se pořád snažit získávat dost bonusových bodů. Kromě peněz na rozšiřování továren za ně totiž můžete pořídit třeba také dřevo a ocel nezbytné právě k postavení obranných prostředků proti útokům pirátů.

Na závěr ještě dodejme, že i Youda Fisherman se může pochlubit podobným ovládáním, které už dobře známe z předchozích volných pokračování celé série, a proto si není potřeba zvykat na žádné velké novinky.

V kategorii: Hry, Online hry, Volný čas Tags: , ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.