Online hra Woobies

Poctivá arkádová střílečka z prostředí luční louky? Proč ne. Ve hře Woobies tentokrát vyměníme rychlé vesmírné koráby, se kterými se vydáváme zachránit svět proti přesile z vesmíru, za květy pampelišek. I když je možná na první pohled tak trošku obtížné si pořádně představit, jak by taková hra vlastně mohla vypadat a probíhat, ve skutečnosti jde určitě o jednu z vůbec nejzábavnějších stříleček, na které můžete narazit. A pro květinářky nebo zahradnice je hra Woobies povinná!

41818-300x200_woobiesKdyž postupně z květu kopretiny otrháš všechny lístky, zůstane ti v ruce malý polštářek, kterému se anglicky říká právě woobie. A budou to také tyto drobné polštářky, které se v této vzrušující střílečce stanou tvojí hlavní municí, ale zároveň i terčem. Vyzkoušej s tuto hru aspoň na krátkou chvilku, a určitě ti bude docela jasné, proč se o této hře často říká, že když se k Ferda Mravenec a Brouk Pytlík dostanou k internetu, tak okamžitě ve webovém prohlížeči otevírají právě Woobies a začínají střílet.

Celá hra se totiž celou dobu odehrává na krásně rozkvetlé voňavé louce zhruba v takové výšce, ve které Ferda Mravenec nejčastěji operuje a přeskakuje z pampelišky na pampelišku. Tentokrát ho ale čeká trochu nebezpečnější úkol.

Po spuštění hry se před tebou objeví hrací obrazovka, na které při jejím spodním okraji můžeš vidět jakýsi speciální drobný prak, ze kterého postupně vystřeluješ různobarevné květy pampelišek. Šipkou myši vždycky můžeš nejprve pořádně zamířit na řadu pestrobarevných květů, které leží naproti tobě, a teprve potom kliknout, aby tvůj květ vystřelil přesně do těch míst, kam jsi před chvílí namířila.

Tvůj hlavní úkol tady potom může tak trochu připomínat spojení arkádové střílečky a tetrisu zároveň. Naproti tobě se totiž postupně přibližuje dlouhá řada různobarevných květů, které musíš pokud možno co nejrychleji likvidovat.

Květy, které vystřeluješ, mají různé barvy, a je potřeba je vystřelit vždycky tak, aby se na druhé straně spojily s ostatními květy stejné barvy. Jakmile takto vytvoříš spojení tří nebo více květů stejné barvy, květy zmizí podobně jako kostky v tetrisu.

Ale pozor! Zároveň musíš stále jedním okem kontrolovat, jestli po této květinové explozi na obrazovce nezůstane podezřele vyčnívající ostrůvek. Pokud ano, tak je totiž možné, že při příštím zásahu se tyto květy uvolní a spadnou k tobě dolů, což tě samozřejmě bude stát cenné body.

Ve hře Woobies ale samozřejmě kromě špatných zpráv existují ale také ty dobré. Jednou z nich je například to, že čas od času se v tvém praku objeví také černé květy fungující jako speciální bomby. Tyhle květy potom můžeš vystřelit kamkoliv, a stejně trojice kostek zmizí. Ale to není všechno. Pokud tato tvoje květinová bomba skončí u bílého květu, dojde k ještě o něco mohutnější explozi, po které zmizí daleko více květů a pořádně se zvedne i tvoje bodové skóre!

V kategorii: Hry, Online hry, Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Znáte tzv. modrý čaj? Znáte tzv. modrý čaj?
Cestovní pojištění: Nezbytnost pro klidnou dovolenou Cestovní pojištění: Nezbytnost pro klidnou dovolenou
Objevte kouzlo prémiových olejů a delikates s Olivum.cz Objevte kouzlo prémiových olejů a delikates s Olivum.cz
Martin Zoubek | informace od Protikorupční linka .cz Martin Zoubek | informace od Protikorupční linka .cz

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.