Super hasičská online hra Iveco Magirus

Téměř každý druhý kluk chtěl být jako malý hasičem. Důvodů k tomu měl hned několik. Tím hlavním je určitě spousta dobrodružství, a práce, která nikdy není jednotvárná. Jako malé děti si také představujeme hasiče jako hrdiny, kterými bychom chtěli být. Navíc jezdí v autě s houkačkou, která bezvadně bliká, což děti přímo fascinuje. Práce hasičů bývá na druhou stranu hodně nebezpečná. iveco-magirus-fire-trucks-old-townJakmile jsou vysláni na místo nehody, nikdy přesně nevědí, do čeho jdou a co všechno se může stát. Když se řekne hasič, jako první si určitě představíte obrovské šlehající plameny, se kterými bojuje neohrožený muž v kombinéze, ochranné helmě na hlavě a s hadicí v ruce. Hasiči jsou potřeba ale i u jiných katastrof. Ať už se jedná o dopravní nehody nebo třeba přírodní kalamity. Ve hře Hasiči si budete moct vyzkoušet pravou hasičskou práci na vlastní kůži. Hra Iveco Magirus byla vytvořená na objednávku firmy Iveco, která vyrábí hasičské vozy. Původním záměrem nejspíš bylo udělat si reklamu, ale hra je velice dobrá sama o sobě. Navíc technicky zaměření hráči ocení detailní informace o každém voze.

Na začátku každé hry si zvolíte jméno hráče. Můžete použít jak svoje vlastní křestní jméno, přezdívku, tak úplně smyšlené jméno. Z nabídky si můžete vybrat celkem z osmi druhů zásahů. Pokud si chcete hru pořádně užít, vyzkoušejte je všechny. Stanete se součástí hned několika druhů hasičských zásahů. Samozřejmě budete hasit požáry, a ne jeden, ale také budete zachraňovat člověka propadlého ledem nebo lidi uvězněné ve výšce kvůli zřícenému balkonu. Vyzkoušíte si také vystříhání zraněného řidiče z auta po těžké dopravní nehodě.

Vy sami se ocitnete v roli velitele profesionálního hasičského sboru. Ve vašem arsenálu je celkem osm vozů záchranné techniky. Každý z těchto vozů se hodí pro jiný typ zásahu. Jakmile vám přijde oznámení o nehodě, u které je nutný okamžitý zásah, bude vašim prvním úkolem vybrat ty správné z nich. Najdete zde hasičské vozy hodící se pro velké či malé zásahy, vůz s obrovským tankem na vodu vhodný pro obrovské požáry, dva vozy s výsuvnými žebříky pro záchranu osob z vysokých budov, speciální vůz pro lesní kalamity a také nezbytnou ambulanci. To proto, že téměř u každé nehody se najdou zranění lidé potřebující nezbytné ošetření či dokonce resuscitaci. Jakmile vyjede první z vybraných vozů, začne se odpočítávat čas. Snažte se při zásahu příliš neotálet. Jak ve skutečnosti, tak i ve hře jde v podobných situacích o vteřiny. Stačí jen několik okamžiků zaváhání a lidé mohou přicházet o životy. Jakmile vyjede poslední vůz, může začít samotná akce. U každého typu zásahu se budete potýkat s odlišnými podmínkami. Pokud se vám podaří situaci zvládnout a zamezit škodám na životech a na majetku, budete odměněni potleskem a obdivem přihlížejících. Možná se dostanete i do večerních zpráv!

Online hra Hasiči je opravdu napínavá a i přes starší datum svého vydání věrohodná. Pokud máte možnost, rozhodně si ke hře zapněte zvuk. Dramatická hudba bezvadně dokresluje celou atmosféru a vám se samovolně začne uvolňovat do krve adrenalin. A až uvidíte spěchající hasičský vůz se zapnutými majáky, budete si moct říct, že jste se alespoň virtuálně stali součástí jejich světa.

V kategorii: Hry, Online hry, Volný čas Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.