Ben10 hra The Return of Psyphon

To, na co nikdo nepomýšlel ani v těch svých nejhorších snech, se stalo skutečností. Šílený Dr. Psyphon se údajně znovu vrátil, aby pomstil svoji poslední porážku. Několikrát se nechal slyšet, že tentokrát už mu v jeho bláznivém plánu na zničení Země nedokáže zabránit nikdo. A tím spíš ne Ben Tennyson, úhlavní nepřítel tohoto bláznivého vědce, a zároveň sympatický hlavní hrdina hry The Return of Psyphon. Podaří se ti i tentokrát obstát v nebezpečných chodbách prokletého podzemního města? Jeho stropy se v každý okamžik mohou sesypat, a uvěznit tě pod nánosy suti navždy. Ještě o něco horší smrt tě ale potká v případě, že se ti nepodaří přemoci nebezpečné pekelné zplozence, kterými se to zde jenom hemží.

The Return of Psyphon je napínavá akční hra založená na příběhu slavného animovaného seriálu Ben 10. I tentokrát proto budeš mít příležitost na sebe vzít podobu Ben Tennysona, bojujícího za síly dobra v nerovném souboji s nepřátelskými vetřelci z vesmíru. Naštěstí nebudeš muset vždy spoléhat jenom na sílu svých paží, ale na pomoc si můžeš vzít také legendární Omnitrix.

Záhadný magický přístroj, díky kterému můžeš rychle měnit svoji podobu: místo teenagera se tak z tebe v případě nutnosti může stát dobře vyzbrojený robot, který dokáže dlouho vzdorovat třeba i několikanásobné přesile.

A jak už za malou chvilku zjistíš, Omnitronix se ti určitě ještě bude hodit. Při zasloužené dovolené spojené s objevováním kouzel starodávného opuštěného města totiž náhodou zjistíš, že věci ve skutečností nejsou takové, jaké se zdají být. Pod zdánlivě klidným povrchem města se totiž znovu začínají šikovat síly zla, aby ovládly celý vesmír jednou provždy. Brzy se tak ukáže, že na focení a suvenýry není čas. Musíš se totiž co nejdřív znovu proměnit v robota, a pokusit se prostřílet nebezpečným podzemím až nakonec.

The Return of Psyphon je poctivá akční střílečka, ve které  máš za úkol zdolat všechny překážky, posbírat bonusy, ale hlavně rozstřílet nebo zbít každého protivníka. Klasické ovládání šipkami, skákání přes překážky, možnost vyřídit si svoje účty ručně anebo laserovou puškou. Tak budou vypadat tvoje hlavní možnosti. Podaří se ti obstát v této náročné zkoušce?

S vizáží a hlavně fyzickou silou tuctového studenta by se ti – při vší úctě – možná nemuselo vždy podařit pěstí rozbít dvoumetrového robota až na šroubky a pájené obvody. Naštěstí máš ale k dispozici magický Omnitronix, s jehož pomocí se na začátku hry při volbě postavy můžeš proměnit za Shocksquatche. Pod tímto trochu krkolomným jménem se ukrývá jakási vesmírná obdoba Yettiho, který však místo mrazivých  sněžných plání pochází až z daleké planety Pattersonea.

V jeho těle už celý úkol nemusí vypadat tak beznadějně. Vysoký a pořádně svalnatý Shocksquatch má totiž sílu jako pár volů. Navíc je tím posledním, kdo by chtěl problémy řešit v rukavičkách. Prokážeš Shocksquatchovi laskavost, a dovolíš mu jeho nepřátele likvidovat jenom pomocí pěstí? Byl by ti moc vděčný. Nemusel by totiž už po tomto náročném cvičení před spaním dělat kliky a klapovačky.

V kategorii: Hry, Online hry, Volný čas Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.