Monster High Clawdeen Wolf Dress Up and Make Up

I když zvenčí může Monster High School docela dobře připomínat jakoukoliv jinou střední školu, už několik minut strávených na jejích chodbách každému návštěvníkovi jasně napoví, že nejsme na žádném obyčejném gymnáziu. Hloučky vlkodlaků švitořící před třídou, šatny plné upírek, které tahají z aktovek cvičky. Tak vypadají některé běžné scény, bez kterých si Monster High pořádně nejde představit. A protože tady většinou všechno probíhá tak trochu jinak, není ani moc divu, že místo Majálesu je zdejší hlavní společenskou událostí spíš legendární Halloweenský ples. Pomůžeš Clawdeen Wolfové s přípravami, aby během pánské volenky určitě nezůstala na ocet?

Clawdeen Wolfovovou pravidelným divačkám slavného animovaného seriálu Monster High asi nemusíme příliš představovat. Patnáctiletá mladá vlkodlačí slečna s hustou hřívou dlouhých hnědých vlasů a žhnoucím pohledem je totiž určitě jednou z nejoblíbenějších postav celého seriálu.

Jen málokterá z ostatních studentek tohoto strašidelného čarodějnického lycea si totiž získala podobnou přízeň díky obětavosti, se kterou se kdykoliv pouští do záchrany svých přátel. Nakonec se vlastně ani není moc čemu divit. Protože je útlá Clawdeen Wolfová potomkem skutečného rodu vlkodlaků, vyznačuje se i ona většinou vlastností, které si s tímto etnikem spojujeme.

Podobně jako v pohádkách se i její tatínek v mládí stal obětí kousnutí vlkodlaka, díky kterému se stal vlkodlak i z něj. To znamená, že spolu s blížícím se úplňkem se také Clawdeen, jedna z osmi sourozenců, začíná čím dál hůř kontrolovat, aby nakonec o půlnoci vyběhla na zahradu jejich rodinného domku, ke začíná výt.

Kromě této rodové specialitky ale Clawdeen vyniká také všemi ostatními vlastnostmi, které si s vlky spojujeme. Když se její přátele nebo příbuzní dostanou do jakéhokoliv nebezpečí, neváhá ani vteřinu a celou svojí silou se jim vrhá na pomoc. Protože pochází z větší smečky, je zvyklá také na to, že se s ní nikdo příliš mazlit nebude, a nedělá jí proto žádný problém se vždycky postarat sama o sebe.

Na rozdíl od většiny ostatních vlkodlaků ale Clawdeen má také jednu svojí vášeň, kterou u vlkodlaků obvykle nenajdeme. A tou je móda. Clawdeen Wolfová je velká parádnice, a od rána do večera by vydržela pročítat blog Vlkodlak Fashion News nebo sledovat televizní přenosy z přehlídkových mol světových metropolí.

Proto také vznikla hra Monster High Clawdeen Wolf Dress Up and Make Up, ve které máš exkluzivní příležitost stát se Clawdeeinou osobní módní poradkyní. Díky tomu budeš mít za úkol úplně sama vytvořit celý její make up na dlouho očekávaný halloweenský bál,  a k tomu samozřejmě připravit i samotnou její večerní róbu.

A nunto dodat, že tentokrát bude celá nabídka několikanásobně bohatší, než tomu bylo kdykoliv dřív. V úvodní části zaměřené na make up ještě sice najdeš podobné množství kosmetiky, jako u některých podobných her této série. Ale to největší překvapení na tebe čeká až později. A to ve chvíli, kdy poprvé otevřeš Clawdeeinu skříň. Od každého myslitelného druhu oblečení tady totiž najdeš luxusních 36 kousků! At’už jde o plesové šaty, kalhoty, nebo halenky.

Díky tomu ve hře můžeš vymyslet opravdu astronomické množství módních kombinací, které se nám bohužel v redakci ani přes veškeré snahu nepodařilo přesně spočítat.

V kategorii: Hry, Online hry Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.