Typy pánských plavek

Nejen ženy, ale i muži chtějí vypadat v plavkách skvěle. Výběr plavek tedy není jednoduchým rozhodnutím. Především se člověk musí rozhodnout, jaký typ pánských plavek vlastně chce. V dnešní době existuje celá řada typů pánských plavek a je jen na Vás, pro co se rozhodnete. Některé jsou výstřednější, jiné méně, některé by si většina z Vás v životě neoblékla. Pochopitelně každý má jiný styl a každému se líbí něco jiného. Stejně tak je to i u typů pánských plavek, co se někomu příčí, jinému se může líbit. Nezatracujme tak ani plavky typu pánská tanga! A jaké jsou tedy jednotlivé typy pánských plavek?

Slipové pánské plavky

Tento typ patří mezi nejběžnější. I v dnešní době je tento typ pánksých plavek velice oblíbený. Ačkoliv se mohlo chvíli zdát, že tyto plavky zcela vymizí, začaly se postupně opět vracet do módy. Slipové pánské plavky nosí především ti, kteří mají dokonalou postavu a nebojí se ukázat své přednosti. Naopak, ti, co mají nedokonalou postavu, se tomuto typu plavek spíše vyhýbají.

Trenkové pánské plavky

Tyto plavky jsou také velice populární. Jsou volné a velice oblíbené především u mladších mužů chlapců. Jsou volné, příjemné se nosí a jsou velice pohodlné. V ničem nepřekáží, a však mohou způsobovat větší problémy při plavání a mnohdy nasáknou hodně vodou, takže mhou být po vylezení z vody velice těžké. Tento typ pánských plavek je v dnešní době velice oblíbený.

Pánské plavky s nohavičkou

Tento typ pánských plavek je také občas k vidění, nepatří však k nejoblíbenějším. Materiál upíná, takže celé tělo je vyrýsované a tyto plavky jsou tedy vhodnější především pro muže s dokonalým tělem, u ostatních mohou vypadat spíše komicky. Jsou pružné, příjemné a při plavání vůbec nepřekáží.

Pánská tanga

Posledním typem pánských plavek jsou tanga. Jedná se o nejméně oblíbený druh plavek, u nás je na nikom pravděpodobně neuvidíte, mnohým se přímo štítí. U těchto plavek je specifické to, že je použito minimálně materiálu, který zakrývá jen skutečně intimní partie.

V kategorii: Krása, Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence
ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ
Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.