Jak si vybrat správné plavky

Jaro je již v plném proudu a spousta žen si začíná uvědomovat, že se nezadržitelně blíží letní sezóna. Jak najít právě ty perfektní plavky pro váš tvar těla nebude problém, jestliže budete vyzbrojeni správnými informacemi. Pojďme tedy odhalit tipy a triky jak zazářit u vody.

Nejprve je potřeba prohledat šatník a vyzkoušet si všechny staré plavky před zrcadlem. Při zkoušení plavek se podívejte do zrcadla a zkuste se upřímně rozhodnout jaký tvar těla máte. Není důvod proč by jste se měli za jakýkoliv tvar těla stydět. Jestliže budete vědět konkrétní tvar těla, výrazně vám to usnadní hledání těch pravých fotek.

Popis jednotlivých tvarů těla je rozděleno do sedmi kategorií

Krátký trup: Je-li vaše tělo krátká v poměru k vašim nohám, bude to chtít plavky, které vytvářejí dojem lehkosti. Vyzkoušejte bikiny. Horní díl plavek díky vázání za krk zdůrazní vaše poprsí a ramena. Spodní díl plavek kombinujte s vrchním dílem tak, aby vám seděl nízko na bocích. Opticky vám to protáhne trup.

Dlouhý trup: Pokud chcete budit dojem, že máte dlouhé nohy, zkuste jednodílné plavky s vysokým výřezem okolo boků. Takto vytvarované plavky vám prodlouží nohy a zkrátí opticky trup.

Hruškový tvar: Tento tvar těladříve ženy často pronásledoval v jejich nočních můrách, ale dnes tomu tak nemusí být. Chcete-li tělo zúžit, zkuste zkombinovat bikini nebo tankini se spodní částí provedenou v tmavé barvě. Tento typ plavek bude vyzdvihovat vaše přednosti.

Velké poprsí: Naštěstí pro ženy se všemi velikostmi poprsí dnes návrháři nabízí jednodílné plavky i bikinové topy s vsunutou podporou podobnou podprsence. Pokud máte velké poprsí, podívejte se po plavkách s širokými ramínky. Také nezapomeňte vyzkoušet bikini s skrytými výztuhami.

Malé poprsí: Chcete-li zvýraznit menší poprsí a zdůraznit výstřih, zkuste bikini s vrchním dílem s košíčky trojúhelníkového tvaru. Tím opticky poprsí získá na objemu.

Nadváha: Obecně platí, že jsou vhodnější plavky s tmavými barvami, protože tyto barvy budou celkově postavu na pohled zeštíhlovat. Nicméně, nemusíte se spoléhat pouze na černé plavky. Tmavě červené nebo tmavě modré budou mít stejný účinek a zároveň jsou o něco vhodnější pro letní období. Chcete-li zvýraznit křivky, podívejte se po plavkách vyrobených z materiálu s vysokým procentem.

Povadlé bříško: Vyberte si volné tankini místo bikin nebo jednodílné plavky. Bikini zbytečně vystavují bříško. Pokud se budete snažit vtěsnat do jednodílných plavek, napomůže to jen vaše bříško zdůraznit.

 

V kategorii: Jak na to, Krása Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Pánové, nosíte značkové spodní prádlo? 3 důvody, proč byste měli začít Pánové, nosíte značkové spodní prádlo? 3 důvody, proč byste měli začít
3 tipy šatů, které vám musí viset v šatníku 3 tipy šatů, které vám musí viset v šatníku
Trička s vtipným potiskem Trička s vtipným potiskem
Z jakých materiálů se šijí plavky push up Z jakých materiálů se šijí plavky push up

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.