Dívčí hra Bratz Little Pony

Ani poníci, nerozluční společníci panenek Bratz, se neobejdou bez toho, aby se o ně někdo postaral.

A protože panenky samozřejmě pro svoje kamarády chtějí jenom to nejlepší, vezmou je vždycky do slavného salónu Groovy Groomin‘, kde o koně a poníky pečují jenom ty největší profesionálky. Dneska budeš mít službu ty! Je potřeba poníkům natupírovat a vyfoukat vlasy, nebo změnit barvu kopýtek? To všechno teď budeš mít na starosti. Za odměnu, že byl tak hodný, nakonec poníka můžeš vzít na vyjížďku a udělat mu fotku na památku!

Poníci se na farmě panenek Bratz mají skoro jako v pohádce! Skoro pořád tady svítí sluníčko a výběh mají tak velký, že ho po obědě skoro nezvládnou přeběhnout tam a zpátky. Místo zaneprázdněného farmáře, který je občas rychle vykartáčuje nebo vyčistí podkůvku, navíc blízko jejich ohrady stojí legendárního Groovy Groomin‘. Salón zaměřený na wellness pro zvířata,  kde žádné koňské přání není nemožné.

Není proto divu, že všichni poníci – Pursia, Sashay, Celeste i Bonita – se sem každý týden moc těší, a už dva dny dopředu u ovsa nemluví skoro o ničem jiném. Předhání se v tom, kdo si nechá udělat nejbujnější hřívu, anebo komu je naopak potřeba ji trochu zastřihnout.

big_1Na začátku hry Bratz poníci si proto vždycky nejprve můžeš vybrat poníka, kterého si tentokrát osobně vezmeš do parády. Po kliknutí se poník nejprve na malý moment objeví na verandě, kde čeká, než na něj přijde řada, a potom už před tebou stojí na speciální kadeřnické stoličce.

V pravém dolním rohu obrazovky si potom nejprve můžeš vybrat proceduru, kterou celou proměnu vzhledu zahájíte. Šipkami tady můžeš vybrat, jestli poníkovi hřívu vyfoukáš nebo natužíš. V nabídce samozřejmě najdeš také speciální hřeben, který si poradí skoro s každou koňskou hřívou.

Až tady budeš mít hotovo, můžeš se přesunout k nabídce v levé části okna. Právě tady totiž najdeš největší část všech možných specialit typu desíti různých čelenek, mnoha účesů, odstínů hřívy a podobně.

V horní části tabulky zase najdeš růžovou tabulku, kde posunutím šipkou změníš aktuální menu, ze kterého právě vybíráš. Z menu účesů se tady například několika kliknutími přesuneš k očním stínům. Samotný účes vybíráš tak, že na něj v nabídce klikneš a rovnou jej přetáhneš poníkovi na hlavu. Pod všemi možnostmi nových účesů si navíc můžeš všimnout speciálního nástroje k barvení hřívy. Stačí na něj kliknout a posunout jezdce tak, abys mohla rovnou pozorovat jak hříva pozvolna mění svou barvu až k požadovanému odstínu.

Do nově upravené hřívy navíc můžeš stylově rozmístit celou řadu módních doplňků. Stačí v menu šipkou vybrat jestli máš na mysli spíš mašličku, květinu nebo třeba čelenku. Zdá se ti, že by se v dlouhé hřívě našlo místo hned pro víc takových doplňků najednou? Dobrý nápad! Vybrat samozřejmě můžeš víc věcí najednou, a rozmístit je všude možně. Pokud se ti náhodou některá z nich zase přestane líbit, stačí kliknout na tlačítkou Remove úplně dole v rámečku pod obrázky.

Zdá se ti, že poník už vypadá přesně tak, jak má? Potom si jej můžeš pořádně prohlédnout na pozadí, které si sama vybereš. Vybrat si navíc můžeš i písničku, která ti k celé přehlídce bude hrát.

Hru Bratz poníci (Little Pony) si můžeš zahrát zdarma na internetu, neváhej.

V kategorii: Hry, Online hry Tags: 

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Hra Goodgame Cafe Hra Goodgame Cafe
Bratz Kidz online hra Bratz Kidz online hra

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.