Hra Barman – Bartender the right mix

Vítej na svém novém působišti! Slavný ber nesoucí název The Right Mix vyhověl tvojí žádosti o brigádu. A proto ode dneška budeš mít příležitost koukat pod ruce největší chloubě celého podniku, kterou je hlavní barman Miguel. Na svém místě je už deset let, a díky tomu zná všechny receptury míchaných koktejlů jako své boty. Dobré jméno podniku je pro něj vším. Proto dřív ,než tě pustí za barový pult, ho budeš muset přesvědčit o svých schopnostech. Zvládneš Miguelovi připravit zkušební drink přesně takový, jak si jej přejí vaši pravidelní hosté? Anebo se tvůj nový šéf už po prvním doušku skácí pod stůl? 

Hra Bartender je neobvyklá exkurze do vysokého světa exkluzivního barového hotelu. Pět hvězdiček svítí do noci na hotelových dveřích, police baru se prohýbají pod náporem pití těch nejznámějších značek, a Miguel má nakroucený knír  přesně tak, aby mu vydržel až do rána. Na tobě teď už bude akorát vybrat ingredience tak, aby k sobě chuťově co nejlépe ladily.

A samozřejmě hlavně dodržet předepsané dávkování a způsob přípravy. Ani ty nejexkluzivnější suroviny totiž samozřejmě nikdy nemusí být zárukou úspěchu. Stačí něčeho dát „pro jistotu“ zbytečně mnoho, na něčem šetřit, a něco jiné úplně zapomenout.

Bartender proto tak trochu připomíná oblíbené kuchařské hry, ve kterých také podle postupu připravuješ vybrané speciality. Na rozdíl od drtivé většiny těchto her ale bude tentokrát jenom na tobě, co se rozhodneš stvořit. Místo jediného správného postupu se totiž před tebou objeví hned dvacet různých chutí a vůní, které budeš moci po libosti kombinovat. A navíc ve hře určitě nepůjde jenom o cit při výběru ingrediencí, ale stejně tak budeš moci přímo určit, kolik se čeho kam dostane.

Bartender-Mix-Genius1-SuperMobile

Můžeš proto připravit třeba jenom hezky ozdobenou sklenici pomerančového džusu doplněnou několika kostkami ledu. Anebo naopak stvořit divokou exotickou kreaci, ve které přidáváš ty nejexotičtější suroviny doslova po kapkách. Fantazii se zkrátka meze ani v nejmenším nekladou, a kdykoliv tak můžeš třeba jenom náhodou přijít s novou klasikou, na kterou se bude vzpomínat ještě po letech.

Velkou výhodou všeho tvého experimentování bude navíc určitě také to, že svoje první pokusy nebudeš muset ochutnávat přímo ty. Místo toho budeš mít k ruce Miguela, který protentokrát udělá výjimku, a okusí sám cokoliv před něj postavíš.

A právě v tom také spočívá možná vůbec největší kouzlo celé hry. Protože samozřejmě každý z tvých výtvorů chutná trochu jinak, Miguelovi se po vypití sklenky také náležitě změní výraz. Můžeš se tak stát svědkem chvil nejvyššího lidského blaha, kdy Miguel bude mít pocit, že tvůj nový koktejl snad musí být nápojem Bohů. Stejně tak je ale dost dobře možné, aby po příliš silném dryáku za barovým hodil záda, a jeho duše se rovnou vznesla do nebe.

Během hraní hry Bartender tak budeš mít dvě hlavní možnosti. Snažit se skutečně pečlivě vymýšlet kvalitní koktejly, které Miguelovi vyčarují úsměv na tváři. Anebo zkrátka zkoušet, co všechno je ještě tvůj nebohý barman schopný vydržet, a jak se ve chvílích největšího zoufalství bude tvářit.

V kategorii: Hry, Online hry Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.