Hra Goodgame Cafe

V dnešní uspěchané době často využíváme služeb restaurací, bister, nebo třeba rychlých občerstvení. Pro ty, kteří si vždycky chtěli zkusit pracovat v restauračním businessu, připravila vývojářská firma Goodgame skvělou prohlížečovou hru právě na toto téma. Hry od Goodgame jsou známé svojí interaktivností a nenáročností, díky které jsou vhodné jak pro malé děti, tak i pro dospělé, kteří se chtějí jen tak odreagovat. Na internetu se tak můžete setkat s hrou, ve které šijete a prodáváte oblečení (Fashion), vlastníte svoji vlastní diskotéku (Disco), farmu (Big Farm), nebo třeba máte nadvládu nad mocným impériem (Empire). Jedno mají tyto hry společné – jakmile je jednou začnete hrát, už se od nich nebudete moct odtrhnout. Budete se vracet po dlouhé týdny, měsíce, a pokud si hru opravdu zamilujete, tak třeba po celé roky.

Pojďme si nyní představit hru Goodgame Cafe. Pro tuto hru je nutná registrace. V té si vyberete, jestli chcete hrát za chlapce nebo za dívku a také si zvolíte přezdívku, pod kterou budete ve hře vystupovat. Následně se konečně přenesete do prostředí samotné hry. Ocitnete se v roli kuchaře nebo kuchařky. Už jste nechtěli dělat poskoka v cizí restauraci, proto jste si založili svoji vlastní. Ze začátku se jedná jen o malý podnik vybavený pouze těmi nejzákladnějšími věcmi, jako jsou sporáky, pulty pro číšníky a několik málo stolů a židlí. Téměř žádný podnikatel nemá do začátku moc financí, což platí i zde. Svoji pověst a s ní i větší výdělek, si budete muset teprve vybudovat.

Každá restaurace má na začátku hry vždy stejný vzhled. Její osobitý ráz jí budete muset dodat až vy. Zezačátku nebudete mít na velké rekonstrukce peníze, ale postupem času budete moct kupovat nové stoly, židle, dekorace a spotřebiče, a také měnit barvu zdí a podlahy.

Celý váš podnik stojí na stálém přísunu pokrmů. Ty vaříte podle kuchařské knihy ze surovin, které nakoupíte za kavárenské dolary v obchodě s přísadami. Jak bude ve své kariéře postupovat a číslo představující level vaší restaurace se bude zvyšovat, dostanete se k dalším druhům receptů. Každé jídlo potřebuje určitý čas na přípravu. Ten se u jednotlivých pokrmů značně liší. Jednoduchý pokrm, jako je vaječná omeleta, se připravuje jenom jednu minutu, některé těžší pokrmy, jako jsou třeba špagety, pizza nebo pečeně, zaberou už několik hodin. Jakmile nebudou připraveny žádné pokrmy, které by mohli číšníci roznášet, bude vaše obliba mezi strávníky klesat a vy si ji budete muset vydobýt zpátky.

Stejně jako v ostatních podobných hrách, i v této si můžete koupit zlato za skutečné peníze. Zlato vám pomáhá třeba v okamžitém uvaření pokrmů, na které byste jinak čekali předlouhé hodiny. Můžete je také využít, pokud v obchodě s přísadami ta, kterou potřebujete, došla, anebo k prodloužení pracovního povolení. Díky němu můžete pracovat u ostatních hráčů v restauraci jako číšník a vydělat si tak penízky i body zkušeností.

Pokud stále váháte, zda se do Goodgame Cafe pustit, existuje pouze jediný způsob, jak se pochyb zbavit. Hru si zapnout a vrhnout se do víru originálních receptů, spokojených zákazníků a uspěchaných číšníků. Ale pozor! U této hry existují dvě rizika. Za prvé je vysoce návyková a může vás odvádět od vašich denních povinností. A za druhé při neustálém pohledu na krásně barevné jídlo vás mohou pronásledovat chutě. A to by se vaší linii určitě nelíbilo!               I přes to je hra dokonalá a bude se vám zaručeně líbit.

V kategorii: Hry, Online hry Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.