Tatralandia láká i v zimě. Prožijte typické letní radovánky už na začátku roku

Chybí vám léto a typické letní radovánky, ke kterým patří například čvachtání se v bazénu nebo sjíždění nejrůznějších tobogánů v aquaparcích? Nemusíte na letní radovánky čekat dlouhé měsíce, můžete si je užít i v zimě. Stačí, když zamíříte kousek za hranice, konkrétně do slovenské Tatralandie, kde na vás za každého počasí čeká opravdu obrovské množství zábavy.

Že jste v Tatralandii zatím nebyli? Nevadí! Kontaktujte cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava, která vám pomůže s ubytováním v Tatralandii, abyste se nemuseli ničím stresovat. A až se ubytujete, prozradíme vám, co vás bude čekat.

Co je to Tatralandia?

Pokud jste nikdy nebyli ve slovenské Tatralandii, možná ani netušíte, co to vlastně je. Tatralandia je největší celoroční vodní areál plný nejen zábavy, ale také relaxu ve střední Evropě. Vodní areál najdete na severním břehu přehrady Liptovské Mary, odtud se nabízí krásný výhled na Západní, Vysoké a také Nízké Tatry. Pokud bychom měli být ještě krapet konkrétnější, vodní areál Tatralandia leží pouhé dva kilometry od Liptovského Mikuláše. Hravě se sem dostanete ze všech dopravních tahů.

Co vás v Tatralandii čeká?

K Tatralandii vás však mohou dovést všechny mapy a GPS stažené v mobilním telefonu. Ty vám však neprozradí, co vás v největším celoročním vodním areálu ve střední Evropě čeká. Čeká vás například nový raftovací trychtýřový tobogán, kterému se zde přezdívá “Tornado”. V celé východní Evropě byste nenašli podobný, jedná se o jedinečnou atrakci.

Kromě něj je k dispozici dalších devět celoročních tobogánů a kromě nich také osm celoročních bazénů. Pokud sem zamíříte v sezoně, k dispozici jich bude rovnou jedenáct.

Pro jedince, kteří si chtějí odpočinout, se nabízí možnost navštívit zdejší saunový svět nebo Wellness Paradise. Pro dobrodruhy je otevřen i tropický komplex Ostrov pirátů z Karibiku.

V kategorii: Cestování, Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence
ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ
Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.