Únikové hry v Ostravě

Pokud máte hráčského ducha a rádi objevujete nové věci s pořádnou dávkou adrenalinu, vyzkoušejte únikové hry Ostrava. Po mnoha jiných městech, kde je tato forma pořádné dávky vzrušení již velmi oblíbená, otevřelo nově svou pobočku i další město pod názvem The Chamber Ostrava. Jde o velmi dobře propracovaný zážitek s další z nejlepších únikových společností v Evropě. Můžete zde navštívit zatím tři velmi propracované únikové hry, které jsou již jinde prověřeny a řadí se tak mezi ty nejoblíbenější po celé České republice.

Pro zajímavé odpoledne i teambuilding

Hry jsou opravdu detailně propracované a zaujmou svou precizností, designem i originalitou řešení her. Her se může zúčastnit až 40 osob najednou. Proto jsou únikové hry hojně využívané i jako teambuilding, oživení firemních oslav, akcí i večírků. Slaví zde větší i menší skupiny a pořádají třeba narozeninové oslavy. The Chamber je vhodný pro mnohé příležitosti. Zažijete něco nového a posunete své hranice zase o kus dál. Tyhle hry už uchvátili miliony lidí po celém světě. Propojíte se s ostatními, dostanete novou motivaci a ta vás dovede až k maximální pozornosti i logickému myšlení. Zapojíte svůj mozek na plné obrátky a s notnou dávkou adrenalinu budete řešit hádanky, hledat indicie a pořádně se bavit.

Parta nadšenců nadchne i vás

Parta lidí se svými přáteli, kteří pro svou práci žijí, mají rádi dobrodružství, adrenalin, hádanky i rébusy dovede nadchnout i vás. Podařilo se jim velmi dobře všechny tyto věci napínavě skloubit dohromady a tento nový fenomén únikových her vás dokáže úplně pohltit. Zkuste se odreagovat, zahoďte stres, odpoutejte se od svých starostí a řešte jednou prostě něco jiného. Únikové hry v Ostravě vás budou bavit a se svými přáteli si určitě užijete spoustu zábavy. Hry jako Escape game nebo Exit game jsou dotaženy do těch nejmenších detailů. Udělejte ze sebe partu detektivních pátračů ostravské policie, vyzkoušejte si, jak se asi cítí vězeň nebo naopak zachránce celého světa. Zažijte to pravé dobrodružství, vlijte si do žil stoupající adrenalin a na chvíli se odpoutejte od reality.

 

V kategorii: Hry, Volný čas

Mohlo by Vás zajímat:

Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence
ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ
Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.