Cestovní pojištění se vztahuje na dlouhodobé i krátkodobé pobyty

Kdo si nejčastěji sjednává cestovní pojištění do zahraničí? Jsou to zcela určitě osoby, které plánují cestu spojenou třeba s dovolenou, stejně jako s poznávacím zájezdem. Tyto osoby ale nemusí být jedinými, které využijí srovnání cestovného pojištění a najdou si pojistku, která jim bude vyhovovat. To lze dnes navíc zvládnout velmi jednoduše a rychle, jelikož máme možnost využít k tomu web Porovnej24.cz. A kdo na něm nebude zklamán?

Krátkodobá pojistka dominuje

Jak jsme již zmínili, jsou to právě krátkodobé pojistky, které dnes patří mezi ty nejoblíbenější možnosti na trhu. Není se čemu divit, jelikož díky nim máme možnost získat potřebnou ochranu na našich cestách. Je jedno, zda jde o cestovní pojištění do EU, nebo cestovní pojištění mimo EU. I do zemí, jako je Bosna a Hercegovina. V obou případech je ochrana více než dostačující. Také nesmíme zapomínat na to, že ochráněni můžeme být, ať už hledáme možnost vyrazit v létě, nebo hledáme cestovní pojištění na hory.

Pojistit lze také opakované cesty

Ty se až tak nespojují s pobyty turistickými, jelikož se spojují spíše s pobyty pracovními. A to zvláště v případě, kdy do konkrétní země máme v plánu jezdit několikrát za sebou, třeba na služební cestu. Tato forma pojistky je ideální, jak mít nejlevnější cestovní pojištění, které však nabídne i odpovídající ochranu. Pojistka pro opakované cesty vyjde levněji, než kdybychom stále sjednávali jenom onu krátkodobou.

Řešení i pro ty, kdo v zahraničí bydlí

Titulní obrázek 3Dále bychom neměli zapomínat ani na možnost do zahraničí odjet za účelem bydlení, ale třeba i dlouhodobého studia. I to máme možnost sjednat si cestovní pojištění online. A jaké máme jistoty v tomto případě? Hlavně výhodnou cenu. Tak neváhejte a sjednejte si nejlevnější cestovní pojištění online i vy. Tedy pokud má být vaše cesta skutečně spojena s dlouhodobým pobytem, který může být v řádech několika měsíců až jednoho roku.

V kategorii: Cestování

Mohlo by Vás zajímat:

Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí
Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu
Vyznáte se v kávě? Vyznáte se v kávě?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.