Tři základní kroky, které vám pomohou uzavřít cestovní pojištění

Cestování je oblíbenou zálibou mnohých lidí, kteří chtějí poznávat nová místa a objevovat nepoznané. Aby si však užili své cesty do zahraničí naplno, neměli by zapomínat ani na funkční cestovní pojištění, které je po dobu pobytu v zahraničí bude chránit před vysokými finančními výdaji za lékařskou péči v případě zranění nebo onemocnění. Bez cestovního pojištění se vám sice lékařské péče dostane, ale veškeré výlohy byste museli platit ze svého.

Vyberte si ideální variaci

Za vhodné cestovní pojištění se považuje takové, které pokrývá všechny možné aktivity, kterým se v zahraničí hodláte věnovat, nebo události, které se vám mohou v cizině přihodit. Rozhodně se vyplatí připojištění odpovědnosti, úrazové pojištění nebo připojištění pro adrenalinové a extrémní sporty.

Neignorujte výluky a pojistné limity

I v případě základního cestovního pojištění je důležité dbát na pravidla, mezi která se řadí také pojistné výluky a limity. Pojištění do zahraničí online vám poskytuje přehledný výčet všech podmínek. Některé pojistné produkty jsou ohraničeny věkem, jiné zase nepojistí rizikové klienty. Výluky se týkají také pojistných událostí, které vznikly s úmyslem nebo pod vlivem alkoholu a návykových látek. Pojistné limity zase ohraničují částku, kterou za vás pojišťovna zaplatí v případě pojistné události. Mějte na paměti, že pojišťovna proplatí maximálně tu částku, která je u limitů uvedena jako nejvyšší. Pojistné limity si samozřejmě můžete nechat zvýšit.

Sjednejte si výhodnější pojištění přes internet

Vítanou možností v případě uzavření cestovního pojištění je sjednání online metodou. Na webových stránkách máte přehled všech pojistných podmínek, výluk, limitů, ale především připojištění, které si můžete k základnímu pojištění přiřadit. Oblíbená ERGO pojišťovna navíc poskytuje i řadu slev a výhodných balíčků jak na pojištění uzavřené přes internet, tak i pro skupinové nebo dlouhodobé pojištění. Zároveň poskytuje ucelený přehled všech důležitých informací tak, abyste nikdy nemuseli tápat v nabídkách. A kdyby vás náhodou napadlo jen bez pojistky, přečtěte si tento článek.

V kategorii: Cestování, Finance

Mohlo by Vás zajímat:

Paintball v Praze Paintball v Praze
Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu? Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu?
Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem? Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem?
Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.