Kam o víkendu? Zamiřte do Nízkých Tater! Víme, kde se ubytovat

Přírodní krásy České republiky má řada z nás už prozkoumané. Jestliže toužíte navštívit něco nového, zamiřte na Slovensko, a to konkrétně do Nízkých Tater, kde na vás čeká jedno překvapení vedle druhého. Výlet do Nízkých Tater by měl být vícedenní, protože Nízké Tatry nabízejí mnoho možností, jak trávit volný čas. Otázkou však je, kde se ubytovat, pokud do Nízkých Tater přece jen pojedete minimálně na víkend.

Nízké Tatry je krásné pohoří na Slovensku. Nejvyšším vrcholem je Ďumbier, který měří přes dva tisíce metrů. Právě hory jsou to, co do Nízkých Tater láká davy turistů. Ti chtějí vystoupat nejen na vrchol tohoto nejvyššího bodu, ale i na vrcholky mnoha jiných hor, například na horu Štiavnica, Chopok nebo Orlová.

Je tedy jasné, že během jednoho dne nevystoupáte na všechny zdejší vrcholy. Proto se ubytujte v některém z našich tipů.

O ubytování není nouze

I když se do Nízkých Tater dnes a denně sjíždí davy turistů, i tak zde o ubytování není nouze. Mezi nejoblíbenější hotely patří Hotel Srdiečko. Hotel Srdiečko je oblíbený hlavně během zimy, protože Chopok, pod nímž se hotel nachází, je velice navštěvovaný lyžaři. Letos už to asi nestihnete, ale kdybyste příští rok přemýšleli nad tím, kam jet lyžovat, Chopok je vhodným kandidátem. A pokud se rozmyslíte zavčasu, v horském Hotelu Srdiečko bude určitě místo k přespání. Rozhodně ubytování nenechávejte na poslední chvilku, během lyžařské sezony je v hotelu plno.

Kromě tohoto hotelu je možné se ubytovat v Hotelu Rotunda Chopok nebo v hotelu Tri studničky. Hotel Tri studničky je tu převážně pro ty, kteří hledají ubytování poblíž střediska Jasná na Slovensku. Hotel se totiž nachází v Demänovské Dolině, tedy kousek od samotného střediska.

Kdo vám s výběrem hotelu pomůže?

Pokud nemáte čas, jež byste věnovali zařizování ubytování, nebo pokud s výběrem ubytování potřebujete pomoct, obraťte se na DCK Rekrea Ostrava, což je cestovní kancelář zaměřující se na ubytování na Slovensku a v Maďarsku.

V kategorii: Cestování

Mohlo by Vás zajímat:

Znáte tzv. modrý čaj? Znáte tzv. modrý čaj?
Cestovní pojištění: Nezbytnost pro klidnou dovolenou Cestovní pojištění: Nezbytnost pro klidnou dovolenou
Objevte kouzlo prémiových olejů a delikates s Olivum.cz Objevte kouzlo prémiových olejů a delikates s Olivum.cz
Martin Zoubek | informace od Protikorupční linka .cz Martin Zoubek | informace od Protikorupční linka .cz

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.