ČOV bez zbytečných úřadů

Čističky odpadu jsou šikovným řešením odpadu pro rodinné pozemky, ale v mnoha případech je využívají i celé firmy. Kromě toho, že v situacích bez možnosti napojení na kanalizaci jsou ČOV prakticky jediným pořádným způsobem řešení odpadní vody, jsou ČOV také velmi ekonomické. Na rozdíl od septiku nebo jiných zařízení rozhodně ušetří čas i peníze.

Chcete si nechat zařídit ČOV a taky byste rádi ušetřili? Je třeba jen opatřit dokumentaci projektu, posudek hydrogeologa, úřední souhlas a pořídit ČOVku. Samozřejmě to zní snadněji, než se udělá, vzhledem k tomu, jak složité je sehnat profesionály, kteří mají čas a nenechají vás čekat půl roku. Pokud si to chcete usnadnit, využijte služby jako třeba ČOV bez úřadů. Ti za vás vyřídí prakticky vše.

Jak na to? Jako první proběhne bezplatná a nezávazná diskuse. S konzultanty z projekční kanceláře prodiskutujete vše podstatné, co se týká vašeho pozemku. Pak obdržíte dokumentaci i hydrogeologický posudek, jež je zákonnou podmínkou. Následně se realizuje samotná ČOV a úřady za vás kancelář také vyřídí. Více informací na webu.

V kategorii: Jak na to

Mohlo by Vás zajímat:

Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence Zdravé ryby v jezírku? Základem je prevence
ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ ROZHOVOR S LÉČITELEM – DAR ZDRAVÍ JAKO POSLÁNÍ
Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.