Krel Central – zelené řešení pro Vaše úspory

Vyhledání spolehlivého dodavatele pro energetická zařízení může při dnešní diverzitě trhu představovat Herkulův úkol. Připravovaný zákon, podle něhož každá nová stavba bude muset disponovat zařízením pro tvorbu obnovitelné energie, firmám i domácnostem situaci ještě více komplikuje.

Výpadky  vás už neochromí

Dostupné řešení naštěstí naleznete i na české půdě. Společnost Krel Central , dříve Elektrocentrály Karel Řehák, vám může nabídnout arzenál kvalitních solárních panelů a automaticky řízených elektrocentrál. Vaše důležité technologie proto poběží i po výpadku proudu: od chladniček a nouzového osvětlení přes kotle až po čističky, UPS servery či větrné elektrárny. Chrání tak vaše zisky i zabraňuje poškození přístrojů.

Díky nespočtu platebních metod a možnosti výhodného financování na splátky se stala nabídka našeho e-shopu dostupná i běžným smrtelníkům. Naše úsporná energetická řešení rozvážíme zdarma po celé ČR, Slovensku, Polsku i Maďarsku. Díky rozšíření výroby čeká ve skladu spousta zboží připravená k okamžitému doručení před váš práh.

Nejmocnější energie ve vašich rukou

Ze všech typů alternativních energií se právě solární může pochlubit nejvyšší návratností investic. Na rozdíl od větru či vody je slunce dostupné prakticky všude. Instalace solární elektrárny navíc představuje minimální zásah do krajiny.

Vědomi si těchto výhod, řada velkých společností se snaží obohatit zařízení o využívání solární energie. Někteří světově známí inovátoři, jako Elon Musk, na zelené energii postavili celý byznys.

Zahřívání stanu solárními články, hodinky poháněné sluneční energií nebo bunda sloužící jako solární akumulátor pro váš smartphone již není hudbou budoucnosti. Experti předpovídají nástup věku fotovoltaiky.

Naším cílem bylo vždy stát se nejen nejlepším, ale také komplexním dodavatelem energetických zařízení. V novém e-shopu proto naleznete pestrou škálu přístrojů, jež zajistí spolehlivý chod vašich systémů i při krizových situacích: jednofázové i třífázové elektrocentrály, měniče napětí, ostrovní elektrárny, solární akumulátory, větrné turbíny a další.

Kvalita, která vykouzlí úsměv na tváři

Vlajkovou loď společnosti, za jejímž úspěchem stojí tvůrčí myšlení Karla Řeháka, představují elektrocentrály s automatickým startem, a nadstandardní spolehlivostí spuštění.

České rozhraní u našich patentovaných panelů pro řízení elektrocentrál je samozřejmostí, stejně jako zátěžové testy baterie. Jako třešnička na dortu až 10 letá záruka. Stále jste se nerozhodli? Objevte další výhody jedinečného řešení automatiky startu elektrocentrál RG10 a RG30.

Řada firem nabízí moderní přístroje. Jak ale zjistit, zda splňují normy EU? Na elektrocentály.cz vidíte „černé na bílém“ certifikaci. Že zařízení bude spolehlivé a fungovat  bez rizik, tak víte ještě před nákupem.

Krel Central: více než dobrý výrobce

Instalace fotovoltaické elektrárny nebo třeba tepelného čerpadla může být oříšek. S naším nadšením, zlatými českými ručičkami a vírou, že má smysl dělat planetu zelenější, ho snadno rozlouskneme: a to do 48 hodin. Využití ověřených technik a materiálů prvotřídní kvality minimalizuje rizika poškození stavby.

Jako bonus na závěr ještě otestujeme, že je celý systém správně nastaven a optimalizován. V případě jakéhokoli problému lze systém bezplatně vyměnit, či vrátit.

Výchozí nastavení parametrů naši odborníci upraví tak, aby vám zařízení přinášelo nejvyšší úsporu a efektivně chránilo vaše systémy, případně dle vašeho přání. O projektovou dokumentaci se postaráme nejen rádi, ale navíc zdarma.

Zajistíme vám komplexní službu od návrhu až po připojení do elektrické sítě.

Zařiďte si druhé Vánoce i vy

Více než čtvrt zkušeností v elektrotechnickém průmyslu nás vyneslo mezi špičku na trhu. S profesionálním přístupem uspokojíme individuální požadavky i té nejnáročnější klientely. Protože výrobu i montáž odvádíme na jedničku, rádi se na nás obrací nejen korporátní giganti ale také státní složky:  například ČEZ, Pražský hrad, Telefonica O2 či Policie ČR. Spokojenost s našimi produkty a službami vyjádřily také desítky krajských i okresních nemocnic, obchodní domy jako Tesco či Prior i další významné zahraniční společnosti.

Stojí za námi více než 1000 projektů v pěti evropských zemích. A může i ten váš. Nechte se od nás přesvědčit, že kvalitní a cenově dostupné systémy na energetickou úsporu nepatří jen do sci-fi literatury. Nejnižší cena na trhu je námi garantovaná.

Tým v Krel Central pokračuje v odkazu Karla Řeháka a bere svou práci jako poslání. Naši profesionálové vzájemně spolupracují stejně dobře jako součástky v jejich zařízeních. V tom spočívá tajemství, proč vám dovedou pomoci na každé úrovni: od jistoty včasného dodání zboží ve 100 procentním stavu přes profesionální montáž respektující vaše soukromí až po zajištění nejvýhodnějších dotací. Jsme tu od toho, abyste mohli energetiku hodit za hlavu a plně se tak soustředit na váš rozvoj.

První pomoc 24/7

Na jakékoli připomínky a nejasnosti vám naši odborní poradci rádi poskytnou bezplatně odpověď třeba i v neděli o půlnoci. Pokud vám leží na srdci rozsáhlejší dotaz, neváhejte využít naši bezplatnou konzultaci. Protože naše portfolio zahrnuje i zahraniční klienty, poskytujeme podporu v jazyce, který zákazníkovi vyhovuje.

Jde to ještě levněji?

Naše řešení si mohou dovolit nejen firmy, ale i domácnosti. V kombinaci s operačním programem Zelená úsporám poskytuje dokonalou šetrnost k vašemu rozpočtu. Na vaše odvážné projekty spojené se solární energií můžete získat finanční podporu až ve výši 150 tisíc korun. Chystáte-li se zateplovat, jistě vás zaujme 100 tisícová dotace na tepelná čerpadla. Zajímavé výzvy lze využít až do konce roku 2021.

Stačí vlastnit, renovovat či stavět nemovitost, kterou plánujete zateplovat či vybavit sluneční elektrárnou. Nezáleží přitom, zda jde o rodinný či bytový dům, stavbu proběhlou nebo ještě před začátkem.

Jelikož žádost o podporu z fondů EU zahrnuje složité administrativní úkony, nabízíme pomoc se zpracováním podkladů. Hoďte papírování za hlavu!

Průběžně vás informujeme o cestě „finanční injekce“ do vašich kapes: obvykle dorazí za 2 až 3 měsíce po výměně elektroměru, případně 9 týdnů po podání žádosti na dotaci tepelného čerpadla.

Žadatelé splňující podmínky obdrží finance bez problému a včas. Pokud by přesto vaše žádost „stroskotala“, poskytneme vám kompenzaci v plné výši dotace.

Věděli jste, že lze současně podat žádosti na dotování dalších technologií? Programy EU jsou naší specializací a poradíme vám, jak využít Novou zelenou úsporám na maximum. Zdlouhavou komunikaci s úřady za vás rádi zařídíme.

Investice do fotovoltaických technologií poskytuje pevnou půdu pod nohama

Do výzkumu využití sluneční energie se investují čím dál větší peníze. A to i z řad společností těžících fosilní paliva, uvědomujících si nástup věku obnovitelných zdrojů.

Korporátní dluhopisy u společností zabývajících se vývojem těchto zařízení obvykle představují zakotvení do klidných vod stabilního zhodnocování financí: na rozdíl od akcií, kde se za potencionálně vyšším výnosem skrývá mnohem vyšší riziko. U korporátních dluhopisů dochází v průběhu času k menším výkyvům, zejména je-li eminentem velká společnost, jako například Krel Central.

Sídlo na skutečné adrese v ČR, zahraniční pobočky, a naše investice do velkých projektů jsou vám jistotou, že úrok obdržíte včas. Smlouvy o dlouhodobé dodávání zboží nám zajišťují jistý odbyt a stabilní příjem.

Zaujal vás korporátní dluhopis firmy Krel Central LTD s úrokovou sazbou 7,9 %? Zjistěte další užitečné informace a neváhejte nás kontaktovat.

Vybavte vaši domácnost či firmu kvalitními zařízeními firmy Krel Central, ktera představuje záruku kvality. Hledáte-li způsob na zajištění stabilního příjmu dluhopisy, se společností Krel Central nešlápnete vedle.

Právě jste nalezli silného spojence pro růst vašeho podnikání a zhodnocení investic!

V kategorii: Finance

Mohlo by Vás zajímat:

Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí
Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu
Vyznáte se v kávě? Vyznáte se v kávě?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.