Digitální vymoženosti nejsou na škodu. Víme, jaké využijete i vy

Žijeme v době plné moderních technologií a digitálních vymožeností. Mnozí lidé si však myslí, že jsou digitální technologie na škodu, ale ono to tak není. Ne všechny digitální technologie jsou na škodu, řada z nich vám může značně usnadnit práci a může vám být nápomocná. Mezi takové vymoženosti se řadí například digitální úřední desky a digitální panely. Že jste o ničem z toho neslyšeli? Nevadí, představíme vám obě inovace.

Digitální úřední desky

To jsou inovace klasických úředních desek, které možná ještě neznáte. Stále totiž mnohá města a obce zůstávají u klasických úředních desek stojících před obecním úřadem. Jenže klasické úřední desky poskytují nedostatečný prostor pro sdílení dokumentů a sdělování informací. Často na nich není všechno, občané jsou tak nedostatečně informováni nebo nejsou informováni včas. Digitální úřední desky to však mohou napravit. Díky tomu, že poskytují informační servis každý den v roce, čtyřiadvacet hodin denně, už nikdy nikomu neunikne to, co se ve městě nebo v obci bude dít či děje.

Na digitální úřední desce lze sdílet nejen aktuality, ale také pozvánky na sportovní, kulturní nebo společenské události, také lze sdílet počasí nebo obecní zpravodaj v elektronické podobě. Digitální úřední desky mohou také poskytovat informace turistům, dokonce mohou obsahovat nejzajímavější turistické cíle.

Digitální panely

Druhou digitální vymožeností jsou digitální panely, které jsou označované za hit letošního roku. Jsou náhradou a inovací starých reklamních cedulí, tabulí a stojanů. Poslouží nejen v restauracích, ale také je využijete v hotelích, v bankách nebo třeba na sportovištích a na konferencích či veletrzích.

Digitální panely jsou revolucí v oblasti reklamních panelů. Můžete na nich zobrazit cokoli před vzdálenou zprávu, kterou odešlete třeba z mobilního telefonu nebo z počítače pomocí softwaru LED WIEW.

V kategorii: Jak na to, Zajímavosti

Mohlo by Vás zajímat:

Paintball v Praze Paintball v Praze
Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu? Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu?
Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem? Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem?
Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.