Vampire Wars

Další z her, které najdete na facebooku, je Vampire Wars neboli Upíří války. Hra pochází z dílny firmy Zynga. Ve hře se vyžijí především ti jedinci, které láká běhání po nocích, sání krve z lidí, ovládání vlků a smečky netopýrů a možnost nesmrtelnosti.

Hra Vampire Wars nabízí svým uživatelům hned několik novinek. První z nich je bonus za věrnost. Za každý den, který se hře budete věnovat, získáte určité plus. To spočívá především v možnosti odemykání zámků tajné krypty s herním bonusem, který zcela určitě rádi využijete. Nabídne se Vám také možnost otevřít truhlu tvora s beranní hlavou Akema, která většinou skrývá jakési zvláštní schopnosti.  Další novinkou je tzv. krvavá magie. Jde o kolo štěstí, na kterém si vytočíte určitý bonus, jejž Vám bude přidělen pouze na několik hodin. Další zajímavou možností je úprava vzhledu postavičky upíra. Tu si můžete upravit podle své fantazie, včetně výběru oblečení.

Postavička upíra disponuje pěti charakteristickými rysy – útočnou silou, obrannou silou, zdravím, energií k plnění úkolů (misí) a vztekem užitečným především k napadání ostatních nepřátelských upírů. Cílem hry je plnění určených úkolů (misí). Jejich úspěšným zvládnutím získáváte zkušenosti, krev a především další užitečné schopnosti. Krev slouží ve hře Vampire Wars místo běžného virtuálního platidla. Ukládá se do krevní banky. Je hlavním lákadlem, po kterém upíří postavička touží. Krví platíte například za získání zvláštních schopností potřebných k plnění náročných misí. Jde vlastně o tři druhy schopností – útočné (sem patří síla a zostřené smysly), obranné (rychlé léčení ran) a pohybové (například schopnost proměny v netopýra). Tyto zvláštní schopnosti se dají ještě postupně vylepšovat a zdokonalovat, a to jak postoupením do vyšší úrovně hry nebo zaplacením krví.

V průběhu hry máte možnost získat své vlastní otroky, kteří Vám budou dobrovolně odevzdávat svou krev. A to tak, že svým obětem dáte napít ze své krve, čímž se stanou na Vás závislými. Tím si zajistíte pravidelný přísun krve, tedy velkou herní výhodu. Do hry můžete také zapojit své přátele z facebooku. Společně můžete vytvořit klan upírů a stát se tak mnohem silnějšími soupeři ostatním. Společně budete umět lépe čelit nástrahám upířího světa.

Jako u všech ostatních her na síti facebook, i ve Vampire Wars lze za skutečné peníze pořídit různé bonusy do hry. Může se jednat například o koupi většího množství krve, koupi členů do Vašeho klanu, získání větší energie nebo vylepšení oblečení postavičky upíra a mnoho dalších výhod. Hra nabízí uživatelům spoustu možností. Se stále větší zainteresovaností se Vám navíc otevírají stále nové funkce a možnosti hry a Vampire Wars tak získává rychlejší a zajímavější spád. Nevýhodou hry je popis instrukcí pouze v anglickém jazyce.

V kategorii: Hry Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.