Pet Society

Další z her, které najdete na facebooku, je Pet Society. Ta pochází z dílny firmy Playfish a jak už název hry napovídá, jde o obdobu Tamagotchi, tedy starání se o zvířátko. 

Po spuštění hry si vytvoříte své zvířátko, které si upravíte podle svého (tvar hlavy, očí, tlamy, barvu) a pojmenujete. Ke zvířátku dostanete dům, kterému budou podle dosažených úrovní hry přibývat nové místnosti. Nejvýše lze dosáhnout 47. úrovně. Jednotlivé místnosti si můžete upravovat a zkrášlovat podle Vašich virtuálních finančních možností. Můžete nakupovat zboží v nejrůznějších obchodech – potraviny, květinářství, butik, elektronika, oblečení apod. Cílem hry je zajistit, aby Vaše zvířátko mělo – tak jako v reálném životě – zajištěné základní potřeby (dostatek jídla, hygieny a zábavy). To znamená, že zvířátko krmíte, oblékáte, myjete, zajišťujete, aby se nenudilo, vybavujete mu dům. I v případě, že nebudou jeho požadavky naplněny, však zvířátko nezemře. Pouze bude vypadat velmi sklesle a znuděně.

Abyste mohli všechny tyto potřeby zajistit, musíte nejprve vydělat peníze. To lze například sportem (skok přes švihadlo, hod míčem nebo freesbee), závoděním na stadionu, prodejem pohárů nebo také návštěvou ostatních domácích mazlíčků svých přátel. Jednou z možností výdělku peněz je také rybaření v rybníčku uprostřed města. Ve své krabičce potřeb naleznete obyčejný prut. V průběhu hry lze získat tři úrovně prutu (hnědý, růžový a bambusový). Ulovit můžete mnoho druhů ryb, krabů, chobotnic, ale také třeba nepotřebné harampádí jako třeba kostru ryby, roztrhané boty, lahve s tajným vzkazem, rozbité kolo a mnoho dalšího. Rybolov je velmi zábavnou činností, protože nikdy netušíte, co vlastně zvířátko uloví. Úlovky však nelze prodávat, lze je pouze vystavit doma v akváriu nebo recyklovat a tím získané body směnit za odměnu.

Recyklovat se dá i spousta dalších věcí, např. samolepky, které se Vám nehodí. Samolepky můžete sbírat a vzájemně si je vyměňovat mezi přáteli. Každý den je povoleno odeslat jednomu příteli jednu samolepku. Po získání určitého počtu samolepek získáte pohár. V průběhu hry můžete chodit např. do kavárny, kde poznáte nová zvířátka. Zajímavé je také nakupování v obchodech. Většinou na počátku týdne dostávají obchody tzv. „TWS“ (This Week Special). Jde o nové zboží, které po určité době opět zmizí z prodeje. Navštívit můžete také záhadný obchod „Mystery“, kde si lze zakoupit předměty s překvapením. K dostání jsou tři velikosti, největší z nich se prodává v tzv. „GMB“ (Gold Mystery Box) – zlatá krabice s překvapením. Takto můžete získat např. originální výzdobu do bytu nebo obleček na zvířátko.

Hra Pet Society je poměrně dobře zpracovaná. Její vývojáři ji navíc velmi často aktualizují a inovují, čímž udržují tuto hru atraktivní. K dispozici tak máte neustále nové funkce a možnosti hry. Hra patří mezi ty klidnější a jednodušší. Naučí Vás i jisté odpovědnosti, že o zvířátko je potřeba opravdu dobře pečovat, i když jde v tomto případě pouze o zvířátko virtuální. Stejně jako ostatní hry na facebooku, i tato má instrukce a vysvětlivky v angličtině.

V kategorii: Hry Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.