Nejoblíbenější kategorie na Aukro.cz

Aukro.cz je nyní samo o sobě jedním z nejoblíbenějším online obchodním portálem u nás. Nabízí nespočet kategorií, které jsou zaplněny všemožným zbožím za velmi atraktivní ceny. Přijdou si zde na své jak ženy a jejich toužebné chutě po nových věcech do šatníku, tak i sběratelé, sportovci či milovníci automobilů nebo elektroniky. A jaké kategorie jsou ty nejlepší?

Nejnavštěvovanější kategorie 

Na Aukru.cz lidé nevíce vyhledávají značkové oblečení, které je povětšinou nabízené v oblíbených Aukro Shopech. Nezaostávají ani parfémy, ovšem největší úspěch slaví elektronika nebo automobily. Obě tyto kategorie jsou vyhledávány jak ze strany prodejců, tak i kupujících. Mezi hojně poptávaném zboží najdeme i předměty, které jsou pro nás spíše překvapením. Jsou jimi např. kamna, různé stroje nebo vzduchovky.

Velkou oblibu si odnáší také sekce sběratelství, která nabývá na síle každým dnem. Obsahuje nejméně 100 000 položek, což jí dělá téměř nejobsáhlejší kategorií na Aukru.cz. Neopomeňme také sekci Počítače, Dům a zahrada, Děti či Starožitnosti a umění. 

Nejvíce prodávané kategorie 

Světu velí elektronika, což dokazuje i nejvíce prodávaná kategorie. Opět vítězí sekce Elektro, která obsahuje bílé zboží, elektroniku, domácí audio ad.. Můžeme zde najít pračky, ledničky, myčky, sušičky, televize, DVD přehrávače, sluchátka, mikrofony, zesilovače, reprobedny, GPS, kamery apod. Tato sekce se stává nejúspěšnější na Aukru.cz. Doplňuje ji také kategorie Oblečení a doplňky či Auto – moto.

TOP Aukro Shopy 

Aukro Shopy patří mezi ty novější služby a postupně získávají čím dál větší ohlas. Na Aukru.cz je nyní kolem 1000 specializovaných online obchodů, ve kterých můžete nakupovat vše od oblečení, kosmetiky, přes elektroniku, automobily, až k nábytku či cestě kolem světa.

Neoblíbenější jsou samozřejmě obchody s oblečením, které denně přináší 7000 nových aukcí.

Mezi TOP kategorie patří: Oblečení a doplňky, Sport a turistiky, Auto – moto, Dům a zahrada, a nakonec Zdraví a krása.

Největší kuriozity 

Za rok 2009 se Aukro.cz pyšní prodejem více než 10,7 milionu předmětů, které vydělaly přes 4 miliardy Kč. Ovšem ne všechny byly klasickým zbožím. Našly se mezi nimi unikátní kuriozity, které stojí za pozornost.

Na podzim byla vydražena kniha Karla Maye s ilustracemi Zdeňka Buriana z roku 1934. Tato kniha byla prodaná za neuvěřitelných 190 000 Kč. Ovšem větší poprask vzbudila publikace Julese Vernea Země šelem, která se z vyvolávací ceny 100 Kč vyšplhala na ohromných 150 000 Kč.

Trochu morbidní ale vtipnou záležitostí byl prodej pohřební služby včetně dvou vozů a chladících boxů.

Některé aukce museli být odstraněny pro nesplnění obchodních podmínek, ovšem minimálně sloužily pro pobavení mnoha uživatelů i členů Aukra.cz. Mezi nimi byla např. aukce býčí hlavy s kůží. Její majitel aukci doplnil i o nepěkný obrázek a informace o aktuálním stavu hlavy. Vydražit jste si také mohli náhradní tchýni, která byla oceněna až na 245 miliónů Kč.

Rok 2009 byl i plný neuspokojivých sportovních výsledků. Fanoušci vystavili aukci např. trenéra Karla Jarolíma či se dostalo i na hokejového trenéra Ernesta Bokroše, který se objevil v sekci Starožitnosti – současné umění.

V kategorii: Jak na to Tags: 

Mohlo by Vás zajímat:

Prodáváme zboží na Aukro.cz Prodáváme zboží na Aukro.cz
Nakupujeme zboží na Aukro.cz Nakupujeme zboží na Aukro.cz
Aukro.cz aneb Jak efektivně obchodovat Aukro.cz aneb Jak efektivně obchodovat
Bezpečnost aukcí na Aukro.cz Bezpečnost aukcí na Aukro.cz

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.