Mob Wars

Další z her, které najdete na facebooku, je Mob Wars neboli Mafiánské války. Tato akční hra pochází z dílny firmy Zynga. Ve hře se vyžijí především ti jedinci, které láká podsvětí plné strachu a respektu. Cílem hry je plnění zadaných úkolů, na základě čehož získáte lepší postavení a dostáváte se do vyšších úrovní.

Situace, ve kterých máte za cíl splnit zadaný úkol, je potřeba řešit a plnit co nejrychleji a co nejlépe, abyste získali co nejvyšší postup a co nejvíce odměn. Každá provedená práce se Vám započítá do celkového umístění. Za dobře provedenou práci navíc získáváte peníze a další cenné zkušenosti, které Vám otevírají dveře do vyšších úrovní hry. Patří sem především vytrvalost, lepší obrana, zdraví, větší energie, lepší útok. Získáním lepších vlastností a zkušeností se Vám bude dařit plnit stále náročnější úkoly. Získat je lze buď právě plněním úkolů, nebo také za peníze. Peníze Vám mohou vydělat například Vaše nemovitosti.

Každý úspěšný mafián by měl disponovat velkým množstvím majetku. Získaný majetek se Vám zobrazuje ve vašem inventáři. Ten je rozdělen na kategorii zbraní, vozidel a brnění. Zbraně slouží nejen jako útočná síla, ale také k obraně. Zbraně i vozidla však vyžadují Vaši údržbu, která zase na oplátku spolkne určitou část peněz. Peníze je potřeba investovat také do ochrany majetku. Jde v podstatě o takový začarovaný kruh, ve kterém musíte peníze neustále vydělávat, ale na druhou stranu také investovat.

Pro dosažení lepšího postavení a vyšší úrovně hry je dobré se spojit s vašimi přáteli na facebooku, kteří se zapojí do Vašeho mafiánského klanu a pomohou Vám plnit náročné úkoly. Hra se tak pro Vás stane mnohem zajímavější. Hra Mob Wars není sama o sobě nijak převratnou novinkou na trhu her, nicméně její kvalita je poměrně dobře zpravována a navíc ji její vývojáři velmi často aktualizují a inovují, čímž udržují její atraktivitu a zabraňují stereotypu hry. Nevýhodou hry je to, že stejně jako ostatní hry na facebooku, i tato má instrukce a pokyny pouze v angličtině.

V kategorii: Hry Tags: 

Mohlo by Vás zajímat:

YoVille YoVille
Vampire Wars Vampire Wars
Pet Society Pet Society
FarmVille FarmVille

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.