YoVille

Facebook slouží k vyhledávání a komunikaci přátel, sdílení multimediálních dat a v poslední době také stále více k zábavě. Právě do této oblasti patří on-line hry sítě Facebook. Jednou z her, které na facebooku najdete, je YoVille. Ta pochází, stejně jako hra FarmVille, z dílny firmy Zynga.

YoVille je hra, ve které si žijete obyčejným virtuálním životem a děláte stejné věci, jako v tom reálném.  Hra patří mezi ty klidnější a jednodušší. Na začátku všeho je potřeba si vytvořit postavičku, se kterou budete hrát. Ta bude ve hře zastupovat Vaši osobu a ponese i stejnou přezdívku, jakou máte nastavenou na účtu Facebooku. Stanovit si můžete vlastní barvu vlasů, očí, pleti, ženské či mužské pohlaví.

Bude Vám přidělen byt o třech místnostech, ve kterém budete (alespoň pro začátek) bydlet. Ten si můžete postupně vybavovat nábytkem a zkrášlovat květinami, šperky apod. To samé však platí i pro postavičku samotnou. Té můžete nakupovat nové oblečení, šperky, můžete chodit do salonu, restaurací, kaváren, kasina, obchodu s muzikou, nočního klubu a podnikat spoustu dalších věcí. Navíc můžete kdykoliv během hry měnit vzhled postavičky. Cílem hry je zajistit, aby postavička měla – tak jako v reálném životě – dostatek jídla, spánku a zábavy.

Abyste mohli postavičce zajistit všechny tyto potřeby, musíte nejprve vydělat peníze. To lze v „továrně YoVille“, ve které dostanete za 6 hodin práce 220 korun. Pracovat můžete neomezeně.  Získat peníze ale můžete také v kasinu z úspěšných sázek nebo v baru z vyhraných her nad Vašimi přáteli – nejčastěji se hrají piškvorky nebo kámen nůžky papír. Právě fakt, že se do hry mohou zapojit i Vaši přátelé, jí zajišťuje dostatečnou atraktivitu a jedinečnost. S přáteli můžete chodit do kavárny, restaurace, nočního klubu nebo třeba na stadion, kde můžete podniknout závody na motorkách. Můžete se ale také vzájemně navštěvovat a podnikat domácí party, za což dostanete opět peníze.

Ve městě máte možnost kromě svého vlastního bytu navštívit: restauraci, obchod s nábytkem a dalších věcí do bytu, továrnu, kasino, banku (zde se vyměňují papírové peníze za normální), obchod s módou, obchod s muzikou, stadion, kavárnu, salon, noční klub, prodejnu s barvami (zde koupíte barvy, koberce, ale také nábytek), obchod se zvířaty (můžete si pořídit domácího mazlíčka), reality (zde si můžete koupit nový dům), obchod s dárky a květinami (těmi můžete obdarovávat své přátele), pláž. Můžete si ale také prohlížet jiné domy, v případě, že si chcete koupit nový.

Hra YoVille je poměrně dobře zpracovaná. Její vývojáři ji navíc velmi často aktualizují a inovují, čímž udržují tuto hru atraktivní. Dostanete-li se na vyšší úroveň hry, otevřou se Vám opět nové možnosti a hra získá rychlejší spád. Stejně jako ostatní hry na facebooku, i tato má instrukce v angličtině. Většina úkolů a aplikací je však doplněna o obrázky, díky kterým porozumíte i bez znalosti cizího jazyka.

V kategorii: Hry Tags: ,

Mohlo by Vás zajímat:

Tip na hru – Obsluha v pekárně Tip na hru – Obsluha v pekárně
Zkuste dívčí hru Makeover Game Zkuste dívčí hru Makeover Game
Znamenitá gameska na obsluhu hostů Znamenitá gameska na obsluhu hostů
Zahrajte si hru Homer Flanders Killer Zahrajte si hru Homer Flanders Killer

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.