Jak se připravit na první rande

Klasický případ, když vás vysněný protějšek pozve na rande. Jste štěstím bez sebe, že mu nejste lhostejná, že je to určitě ten pravý a nemůžete se dočkat, jak to dopadne. Jste na prvním kroku, jak se k němu dostat, může vás políbit, chodit s vámi. Je to skvělá představa a už jen také to, že vám ostatní ženy budou závidět, jak jste dokonalé partnerství a tak podobně. Jenže tyto scénáře si zatím nechejte doma, v šuplíku s fantaziemi a raději se na rande připravte. A to bývá často najednou ten největší problém. V hlavě vám začnou kolovat a přibývat otázky typu – co na sebe, kam půjdeme, kdy, kde, jak si mám upravit vlasy, jaké mám mít boty, a mnoho dalšího. Takže co v takovém případě nezapomenout a co dělat?

Domluvit se předem

Jistě, v dnešní době plné mobilních telefonů není problém se ozvat, ale přece jen budete jistější, když budete přesně vědět v kolik přijít, kde se setkáte a tak podobně. Stejně tak kam půjdete. Vždy je lepší, pokud tuto informaci zařídí muž a vám jen sdělí místo i čas, ale také se vás může zeptat, jestli máte nějaké místo, kam byste ráda zašla. Řeknete si, jakou máte představu, anebo klidně i podnik. On bude jedině rád, že je zbaven problému, zda vás pozval do správného podniku a vy zas budete přesně znát místo, takže odhadnete i čas, za který se tam dostanete. Vždy je dobré mít plán a vědět, co dělat, jinak rande může zbytečně krachnout.

Očekávání jen malá

Neudělejte tu chybu, že si ten večer budete malovat jako dokonalou romantiku jako v pravých amerických filmech. To jsou fikce a stěží vás bude čekat plavba na lodičce s břehy osvětlenými světly svíček. Ani si samotný protějšek nemalujte moc růžově, protože pak vás může snadno zklamat. On také může být dost nervózní, takže i maličkost můžete v takovém případě chápat jako jistý problém. Prostě to berte tak, že ho jdete poznávat a pak uvidíte. Svatební zvony nechte vyzvánět jen v těch filmech, ale v představách a snech na ně ihned zapomeňte.

Co na sebe

Ano, to je to nejdůležitější rozhodnutí. Co si obléct a jaké mít boty. Je vhodné mít trochu vyzývané oblečení, ale zase ne moc, ať nepůsobíte příliš lacině, že vám jde jen o to, ho rychle dostat do postele. Je vlastně jedno, co si na sebe dáte, vždycky je dobré, když v tom vypadáte dobře, ale hlavní je, aby oblečení bylo čisté a voňavé (tím je myšleno vyprané a mírně navoněné vaší vůní). Dále oblečení nesmí mít kazy, jako dírky, a tak podobně. Další nutností ohledně oblečení o bot, je to, že se v tom musíte cítit pohodlně. Když vás bude neustále na zádech, nebo dokonce třeba v rozkroku něco svědit, škrábat, budete mít tendence se vrtět a škrábat. A to nepůsobí dobře.

Úprava vlastního vzhledu

Než absolvujete rande, určitě se pořádně umyjete. To znamená celé tělo, ale i vlasy. I když nečekáte, že k něčemu výraznému dojede, je dobré nezapomínat i na depilaci celého těla, obzvlášť podpaží a nohou. Dále kompletně upravit vlasy do požadovaného tvaru, nebo i účesu. Líčení zvolte spíše decentní, anebo takové, na jaké je váš protějšek zvyklý vás vídat. Řasenka a pudr by neměly chybět. Hodně věnujte i svému dechu a svým zubům. Pořádně je vyčistěte i mezizubním kartáčkem a vypláchněte ústní vodou. Vezměte si žvýkačku a balíček mějte u sebe, kdyby náhodou. Pokud třeba budete popíjet víno, nemusí být váš dech zrovna dokonalý. A jistě kvůli tomu neodmítnete polibek na dobrou noc.

Zákaz prázdného žaludku

Ještě než jdete na rande, pamatujete, že je prázdný žaludek passé. Nejdete se přeci nadlábnout, ale strávit příjemný čas, takže raději něco malého doma snězte. Nejen proto, ať vám nekručí v břiše, ale také a´t vám případně to víno nestoupá tak rychle do hlavy.

V kategorii: Vztahy

Mohlo by Vás zajímat:

Paintball v Praze Paintball v Praze
Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu? Proč si koupit bydlení Na Vackově v novém bytovém komplexu?
Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem? Jaký je rozdíl mezi psychologem, psychiatrem a terapeutem?
Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek Provozujete e-shop? CRM vám pomůže zlepšit zákaznický zážitek

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.