TOP 5 nejhorších témat na první schůzku

ID-10054158

Vyhněte se této pětici témat, pokud nechcete zabít jakoukoli konverzaci a zničit se naději na rande druhé.

Na první schůzce bývá většina lidí nervózní, někdo méně a někdo více. Většina z nás se rovněž obává trapného ticha, které nastane, když ani jeden ze zúčastněných nemá co říct. Existují však i horší věci, než trapné ticho, jsou to například určitá témata, kterým byste se měli za každou cenu vyhnout.

Rozebírání vašeho/vaší ex

Je to možná téma, ke kterému se časem dostanete, ale na první schůzku to rozhodně nepatří. Pro druhou stranu to nikdy není příjemné téma a navíc budete budit dojem, že jste se s rozchodem a předešlým vztahem ještě nesmířili, že jej máte stále v hlavě. No vy byste snad s někým takovým chtěli začít budovat nový vztah?

 Řešení majetkových poměrů

Tak tohle rozhodně nepatří na první ani na dalších pár schůzek. Pokud vás na osobě, se kterou plánujete jít na rande, opravdu zajímá jen to, kolik vydělává, kolik má aut, a jestli vlastní i chatu, raději na to rande ani nechoďte a zamyslete se nad tím, proč vlastně vůbec vztah hledáte. Vztah by totiž opravdu neměl být poháněn myšlenkou na peníze.

Kontroverzní témata

Otázky náboženského založení či politického přesvědčení jsou jistě velmi důležité. Pokud jsou pro vás natolik důležité, že jste přesvědčeni o tom, že byste za žádných okolností nechodili například s nevěřícím, zjistěte pravdu co možná nejdříve. Avšak pokud by takováto témata mohla vyvolat jen potenciální třecí plochu, nechte si je raději na později. Existuje hodně šťastných párů, kde se lidé rozchází i v základních věcech, nic méně nemusíte si vše vyříkat na první schůzce, ne?

Lhaní

Možná si říkáte, že tento bod je dost jasný a tedy i zbytečný a možná máte pravdu. Na druhou stranu plno lidí má hlavně na začátku vztahu tendence dělat se lepšími řekněme. Je to logické a i docela roztomilé, když se na toho druhého snažíme udělat dojem, ale nic se nesmí přehánět! Nemá cenu o sobě tvrdit, že jste vášnivý čtenář, či sportovec, když jste poslední roky tak maximálně přečetli časopis a doběhli autobus. Berte to tak, že jednou se to provalí a vy budete muset s pravdou ven.

Příliš osobní nebo zvláštní otázky

Otázky obecně byste měli na schůzce klást s mírou. Není od věci projevit o druhou osobu otázkami zájem, nic méně se rovněž snažte, aby se váš protějšek cítil příjemně. Pokud chcete, aby po první schůzce byla i nějaká další, není zrovna ideální vystavit potenciálního partnera policejnímu výslechu. Rovněž není dobré klást příliš osobní nebo pro druhou stranu citlivé otázky. Je jasné, že tohle může být někdy těžké na odhadnutí. Nic méně pokud se váš protějšek nebude cítit příjemně, určitě to zpozorujete, v takové chvíli změňte téma.

V kategorii: Vztahy

Mohlo by Vás zajímat:

Druhy kávy a největší producenti Druhy kávy a největší producenti
Dovolená na Kubě Dovolená na Kubě
Kvalitní zubař v Praze Kvalitní zubař v Praze
Útulný domov pomocí bytového textilu Útulný domov pomocí bytového textilu

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2791 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.