Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem

Trochu blíže poznáte českou historii a odpočinete si od všedního shonu, kterého je všude opravdu až nad hlavu. Není právě tohle lákavý scénář pro některý z příštích víkendů? Výlety do okolí aneb krajina kolem Berounky, kterou si zamilujete.

Cyklistická projížďka, pěší procházka, poznávání Českého krasu. Jinými slovy, jde o skvělou možnost pro mladé páry nebo také rodiny s dětmi, které láká skutečně nevšední rekreace. Nabízí se i legendární Koněpruské jeskyně, ale zapomínat samozřejmě nesmíme ani na hrad Karlštejn, jeden z velkých symbolů české státnosti.

Připraveno je velmi útulné zázemí

Co můžete všechno zažít, když se vydáte navštívit penzion u Karlštejna? Tento podnik se může pyšnit dlouholetou historií, dříve nesl jméno Hotel U Nádraží a pamatuje si ještě romantiku spojenou s obdobím První republiky. K dispozici je desítka útulných pokojů, které jsou připravené nejen pro mladé páry, ale ocení je i rodiny s dětmi. Vybírat si můžete ze dvou až čtyřlůžkových variant, během deštivých dnů potěší moderní televizor.

Sází se na tradici spojenou s komfortem, fotogalerie napoví zájemcům více, vyladěné dekorace ocení nejen umělecky laděné duše. Bezplatné parkování v bezprostřední blízkosti ubytování je také značnou výhodou, můžete se vydat na výlety poblíž Berounky, ale i jinam. Během dovolené ocení návštěvníci i prostornou letní terasu.

Poklidné prostředí vedle řeky Berounky

Jaké je ubytování poblíž Karlštejna? Užijete si díky němu nejen komfortní zázemí, ale také blízkost přírody. Nabízí se výlety do zeleně, ale i posezení v útulné restauraci. Každé ráno je připravena kontinentální snídaně, se kterou můžete příjemně začít den. Podívejte se na hrad, který si zahrál ve známé komedii, ať nevynecháte nic důležitého!

V kategorii: Cestování

Mohlo by Vás zajímat:

Znáte tzv. modrý čaj? Znáte tzv. modrý čaj?
Cestovní pojištění: Nezbytnost pro klidnou dovolenou Cestovní pojištění: Nezbytnost pro klidnou dovolenou
Objevte kouzlo prémiových olejů a delikates s Olivum.cz Objevte kouzlo prémiových olejů a delikates s Olivum.cz
Martin Zoubek | informace od Protikorupční linka .cz Martin Zoubek | informace od Protikorupční linka .cz

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.