Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem

Trochu blíže poznáte českou historii a odpočinete si od všedního shonu, kterého je všude opravdu až nad hlavu. Není právě tohle lákavý scénář pro některý z příštích víkendů? Výlety do okolí aneb krajina kolem Berounky, kterou si zamilujete.

Cyklistická projížďka, pěší procházka, poznávání Českého krasu. Jinými slovy, jde o skvělou možnost pro mladé páry nebo také rodiny s dětmi, které láká skutečně nevšední rekreace. Nabízí se i legendární Koněpruské jeskyně, ale zapomínat samozřejmě nesmíme ani na hrad Karlštejn, jeden z velkých symbolů české státnosti.

Připraveno je velmi útulné zázemí

Co můžete všechno zažít, když se vydáte navštívit penzion u Karlštejna? Tento podnik se může pyšnit dlouholetou historií, dříve nesl jméno Hotel U Nádraží a pamatuje si ještě romantiku spojenou s obdobím První republiky. K dispozici je desítka útulných pokojů, které jsou připravené nejen pro mladé páry, ale ocení je i rodiny s dětmi. Vybírat si můžete ze dvou až čtyřlůžkových variant, během deštivých dnů potěší moderní televizor.

Sází se na tradici spojenou s komfortem, fotogalerie napoví zájemcům více, vyladěné dekorace ocení nejen umělecky laděné duše. Bezplatné parkování v bezprostřední blízkosti ubytování je také značnou výhodou, můžete se vydat na výlety poblíž Berounky, ale i jinam. Během dovolené ocení návštěvníci i prostornou letní terasu.

Poklidné prostředí vedle řeky Berounky

Jaké je ubytování poblíž Karlštejna? Užijete si díky němu nejen komfortní zázemí, ale také blízkost přírody. Nabízí se výlety do zeleně, ale i posezení v útulné restauraci. Každé ráno je připravena kontinentální snídaně, se kterou můžete příjemně začít den. Podívejte se na hrad, který si zahrál ve známé komedii, ať nevynecháte nic důležitého!

V kategorii: Cestování

Mohlo by Vás zajímat:

Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem
Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to? Vyberte si perfektní sprchový set pro vaši koupelnu. Jak na to?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.